Bidė – patogumui ir komfortui vonioje

bide

Bidė yra labai plačiai naudojamas vonios kambariuose įvairiose šalyse, o ir Lietuvoje vis daugiau žmonių renkasi šį įrenginį, norėdami užtikrinti geresnę higieną ir savo sveikatą. Bidė gali būti įvairių rūšių ir jam įrengti namuose šiandien visai ne būtinai skirti papildomą vietą vonios kambaryje.

Ar bidė turi būti atskiras?

Pastaruoju metu bidė įrengimas labai populiarėja. Jis sutinkamas ne tik viešbučiuose, viešose erdvėse, bet ir įrengiamas vis dažniau namuose. Anksčiau net ir norintys įsirengti bidė ne visada galėjo tai padaryti, nes tam reikėjo išskirti papildomą vietą vonios kambaryje. Todėl, pavyzdžiui, gyvenant daugiabutyje, kur standartinis vonios kambarys nėra didelis, tokia mintis niekaip negalėjo būti įgyvendinta.

Tačiau toks yra klasikinis bidė, kuris ir statomas atskirai kaip papildomas įrenginys vonios kambaryje. Žinoma, tai labai patogus variantas, tačiau tik tuomet, jeigu turite pakankamai erdvės. Pastatyti bidė į kampą prie sienos taip pat nėra gera mintis, nes tam, kad jį būtų galima patogiai naudoti, aplink jį reikia palikti pakankamai vietos.

Visgi, šiandien jau yra kitokių variantų, kaip įsirengti bidė neišskiriant jam papildomos vietos vonioje. Populiariausias pasirinkimas – vadinamasis rankinis bidė, kuris įrengiamas papildomai prie tualeto bakelio sumontuojant bidė žarnelę. Tuomet bidė funkcija galima naudotis labai paprastai ir nereikia jokių papildomų įrenginių vonioje.

Taip pat šiuo metu populiarėja išmanūs unitazai su bidė funkcijomis. Tokie unitazai labai patogūs ir higieniški, nes jų dangtis atsidaro ir užsidaro automatiškai, nebereikia nuleisti vandens, nes tai taip pat padaro pats unitazas. Tokiuose išmaniuose unitazuose dažniausiai jau yra ir bidė funkciją, kurią galima naudotis pasirenkant papildomas funkcijas, tokias kaip vandens pašildymas ar pan.

Kaip pasirinkti bidė?

Bidė naudojimas vis labiau populiarėja, nes tai yra geras sprendimas geresnei higienai ir sveikatai užtikrinti. Vanduo yra daug efektyvesnis ir higieniškenis nei tualetinis popierius Be to, tokiu būdu prausiantis, galima išlaikyti geresnę sveikatą ir išvengti hemorojaus. Taip pat tai puikus sprendimas tiems, kurių oda yra jautresnė ir tenka jausti nemalonų jausmą dirginant ją tualetiniu popieriumi.

Todėl jeigu svarstote apie bidė, pirmiausia reikėtų pagalvoti, kokio tipo bidė Jums tiks. Pasirinkus klasikinį pastatomą bidė, iš karto numatykite vietą jam vonioje bei įvertinkite, ar bus galimybė ten atvesti vandenį. Jeigu rinksitės rankinį arba išmanųjį bidė, labai gerai pasidomėkite gamintoju ir rinkitės tik patikimus ir kokybiškus prietaisus.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *