Išskirtinis gintaro papuošalų rinkinys tiks net kūdikiams

Gintaras tai organinės kilmės mineralas kurį išmeta į krantą jūra. Baltijos gintaras sudaro virš 80 % viso pasaulyje randamo gintaro. Gintaras gali būti įvairių formų: lašo, varveklio ar kvadratėlio formos Gintaras yra paplitęs visame pasaulyje, nors jau yra žinoma daugiau negu 200 gintaro rūšių, bet kasmet jų atrandama vis naujų. Ne kiekviena gintaro rūšis yra vertinga, ekonominę reikšmę turi tik keltas jų rūšių.

Gintaras protėvių renkamas nuo seno ir ne be reikalo, nes gintaro skleidžiama nauda žmogui yra labai vertinga. Nuo seno buvo žinoma kad gintaras gydo gerklę, regėjimą. Sakoma kuo gintaras yra smulkesnis, tuo yra naudingesnis, nes žmogaus organizmui lengviau ištraukti jo naudingąsias savybes. Gintaras rekomenduojamas sergant įvairiomis ligomis. Nors dažnai dairomės į tolimųjų kraštų gydomuosius metodus, pamirštame, kad viską turime savo krašte.

Gintaras suteikia energijos padeda nurimti, skleidzia gera energija, todėl yra naudojamas masažų sensuose. Naudojamas kosmetikos priemonėse, nes puikiai sulaiko drėgmę, plaukų grožiui puoselėti, gintaras stiprina plaukus jų šaknis, maitina galvos odą. Taip pat, sakoma jei kankina radikulitas, reikėtų pasigaminti gintaro diržą, kuris padės nuraminti skausma. O jeigu turite skydliauke, nešiokite gintaro karolius, nes yra nustatyta kad skydliaukės priežastis gali būti jodo stygius, o gintare jo gausu. O norint apsaugoti savo šunį nuo įvairių lauke esančių gyvių, užkabinkite jiems gintaro karolius. Jie apsaugos nuo blusų, utėlių ir kitų gyvių.

Todėl, gintaro karolius ar kokį kitą aksesuarą papuošalų dėžutėje turėti pravartu kiekvienam iš mūsų. Tad dar viena naujiena, SAVASHOME elektroninėje parduotuvėje – Baltijos Gintaro papuošalai – tai, ne tik gražus aksesuaras, kuris papuoš jūsų mažylį, apgaus gera energija, kada bus blogos dienos ir nebus noro šypsotis, sušilę gintaro karoliukai daro stebuklus, jodo šaltinį mažylis turės visada su savimi. Jūsų mažyliui tai patiks, o jūs džiaugsitės ramybe!

BALTIJOS GINTARO PAPUOŠALAI. Kaklo papuošalų ir apyrankių gintaro rinkinys pagamintas iš 100% sertifikuoto tikro Baltijos gintaro, neabejotinai geriausio gintaro pasaulyje. Sukurta Europoje, Baltijos jūros pakrantėje, patyrusių Lietuvos amatininkų, turinčių ilgametę patirtį.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *