Kokios dušo kabinos rekomenduojamos mažam vonios kambariui?

Šiuolaikinis vonios kambarys, paprastai, negali pasigirti itin didele kvadratūra. Nors vonios kambarys tampa prabangos ir komforto simboliu, vis dėlto, vis dažniau šie kambariai yra maži ir kompaktiški, savyje talpinantys būtiniausiąją įrangą ir baldus. Dušo kabinos pasirinkimas nedideliam vonios kambariui neretai tampa rimtu iššūkiu, siekiant priimti racionaliai pagrįstą, estetišką ir iki smulkmenų apgalvotą sprendimą, tačiau viskas įmanoma! Svarbiausia – žinoti kelis laiko patikrintus ekspertų patarimus.

Kodėl dušo kabina?

Dušo kabinos vertinamos dėl savo ekonomiškumo ir patogumo. Jos neužima tiek daug vietos kaip vonia, padeda efektyviai taupyti vandenį ir leidžia nusiprausti per itin trumpą laiką. Be to, dušas yra laikomas higieniškesne procedūra, lyginant su maudymusi vonioje. Čia svarbus ir praktinis kriterijus – maudantis kabinoje su dušo sienelėmis, vonios kambario grindys visuomet išlieka sausos. Žmonės, vertinantys vandens procedūras, taip pat turi iš ko rinktis: šiuolaikinės dušo kabinos turi ne tik masažinius purkštukus, bet ir plačias vandens srauto reguliavimo galimybes, aromaterapijos funkcijas ar net garso įrangą.

Tinkamos dušo kabinos pasirinkimas

Visų pirma, prieš renkantis dušo kabiną, reikia atlikti tikslius vonios kambario erdvės matavimus. Itin mažam vonios kambariui visuomet rekomenduojama kampinė dušo kabina su pusapvaliu padėklu. Tiesa, daug kas priklauso nuo pačios erdvės išplanavimo, pvz., kai kuriems vonios kambariams rekomenduojami kvadrato / stačiakampio formos dušo padėklai. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad dušo kabinos dydis būtų pakankamas patogiam prausimuisi, nesukeltų nepatogumų rankų pakėlimui ar apsisukimui. Taip pat rekomenduojama rinktis gilesnį dušo padėklą, kadangi šis sprendimas leidžia vienu metu turėti ir nedidelę vonelę, kuri yra patogi prausti mažus vaikus.

Mažam vonios kambariui visuomet rekomenduojamos dušo kabinos su slenkančių durų mechanizmu, kadangi durų atvėrimas neužims papildomos vietos, o naudotis tokiu dušu yra itin patogu. Svarbu įvertinti ir estetinius sprendimus. Vizualiai patalpą padidins šviesios spalvos ir šviesą atspindintys paviršiai, skaidraus stiklo durys. Tiesa, skaidrus stiklas, savo ruožtu, reikalauja kiek didesnės priežiūros ir kruopštesnių valymo darbų.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *