Mados patarimai penkiasdešimtmetį perkopusioms moterims

Perkopus penkiasdešimtmetį ne viena moteris ima manyti, kad galbūt jos įvaizdis turėtų tapti gerokai brandesnis, todėl jos tarytum savaime ima vengti iki tol joms galbūt labai patikusių jaunatviškų drabužių. Tačiau vien skaičius pase tikrai niekaip neturėtų nulemti to, ką jūs kasdien dėvite – juk svarbiausia tai, kaip jūs jaučiatės! Be to, formuojant savo įvaizdį tikrai nereikėtų galvoti apie tai, ką pasakys aplinkiniai. Jūs turite pasitelkti stiliaus sprendimus, kurie atitinka jūsų individualų skonį, figūros tipą ir suteikia jums daugiau komforto bei pasitikėjimo savimi.

Taigi, skubame kiekvienai iš jūsų pateikti ne vieną naudingą patarimą, kaip išlikti drąsioms ir madingoms perkopus penkiasdešimtmetį.

Renkitės pagal savo figūros tipą

Priimkite savo apvalumus tokius, kokie jie yra! Suknelė iki kelių, atitinkanti jūsų apvalumus, gali padaryti tikrus stebuklus! Taip pat nevenkite vilkėti aptemptų drabužių, tik įsitikinkite, kad jie prilaiko jus visose reikiamose vietose. Tačiau vertėtų atsisakyti aptemptų marškinėlių.

Kokybė, o ne kiekybė

Jei jaunystėje dažnas išvaizdos keitimas ir „greita mada“ yra visiškai įprastas dalykas, tai sulaukus penkiasdešimtmečio daugelis dalykų nusistovi ir aprimsta, todėl tuomet vertėtų rinktis „ilgesnio galiojimo“ ir prabangesnius audinius. Todėl nepamirškite susitelkti į kokybę, o ne kiekybę.

Nebijokite pasitelkti daugiau spalvų

Nesislėpkite po tamsiomis spalvomis – metas būti drąsioms ir išsiskirti spalvingais audiniais bei makiažu. Penkiasdešimtmetis – tai metas, kai iš tiesų gerai jaučiatės, tad kodėl gi nepasinaudojus savo išmintimi ir pasitikėjimu savimi bei neparodžius to drabužiuose!

Naudokite drąsius raštus, tačiau nepersistenkite

Drąsūs raštai tokie pat madingi tiek sulaukus penkiasdešimties, tiek ir dvidešimties, tačiau galbūt norėsite šiek tiek sušvelninti toną ir tokius raštus kaip leopardo ar tigro naudoti kaip aksesuarus, o ne kaip pagrindinį akcentą.

Daug dėmesio skirkite kelnėms

Pakeiskite savo požiūrį į kelnes. Aptempti džinsai skamba bauginančiai, tačiau jie ilgina kojas ir gali liekninti. Plačios struktūriškos kelnės taip pat gali būti elegantiškos. Ieškokite tokių kelnių, kurios padeda pasiekti minėtą rezultatą ir kartu yra pagamintos iš kokybiškų bei ilgaamžių audinių.

Pasirinkite tinkamą avalynę

Jei dešimtmečius avėjote tuos pačius aukštakulnius, galbūt vertėtų atkreipti dėmesį ir į kitokius batelius? Šiandieninis skirtingų batų modelių asortimentas yra didžiulis, todėl kiekvienai iš mūsų atsiveria labai plačios galimybės lengvai batelius priderinti prie savo įvaizdžio.

Investuokite į išraiškingą rankinę

Rankinės yra geriausios moterų draugės! Rinkitės ką nors nesenstančio, ryškių spalvų ir tai, kas būtų ilgaamžiška, o ne madinga tik šį sezoną. Tačiau taip pat daug dėmesio skirkite ir rankinės dydžiui, kadangi jūsų pasirinkta rankinė neturėtų būti nei per maža, nei per didelė.

Nepamirškite papuošalų

Šalikėliai, skrybėlės, diržai, žiedai, kaklo vėriniai, apyrankės, laikrodžiai – aksesuarai gali suteikti jūsų aprangai daugiau išskirtinumo. Taip pat galite rinktis ir išskirtinius vintažinius juvelyrinius dirbinius ir visuomet saugokitės bet kokių plastikinių, pigių papuošalų, kurie gali nuvertinti jūsų įvaizdį.

Atidenkite savo pečius

Pasižymėkite ne savo iškirpte, o pečiais. Marškinėliai ir suknelės, apnuoginantys pečius, atrodo neįtikėtinai prašmatniai!

Tinkamai prižiūrėkite savo plaukus

Ar žinojote, kad puikiai suformuota šukuosena gali padėti sulieknėti? Paprašykite kirpėjo ko nors gaivesnio, kas įrėmintų jūsų veidą. Sluoksniai ne tik padaro plaukus storesnius, bet ir suteikia modernesnį įvaizdį. Taip pat pasidomėkite, kaip nudažyti plaukus ir paryškinti juos, kad jūsų stilius būtų ryškesnis.

Ieškote daugiau stiliaus idėjų? Tuomet apsilankykite Sidonas.lt!

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *