Manikiūro ir pedikiūro priemonės salonams

Sprendimą atidaryti manikiūro saloną dažnai lemia ne tik noras dirbti savarankiškai, bet ir širdžiai maloni veikla. Todėl nenuostabu, kad moterys, ketinančios įsirengti šią grožio oazę atiduoda visą savo laiką ir jėgas. Rūpesčiu tampa ne tik jaukaus interjero kūrimas, baldų pasirinkimas, bet ir reikalingų priemonių paieškos. Aptarkime, ką verta žinoti renkantis svarbiausias priemones manikiūro ir pedikiūro salonui.

  • UV / LED lempa

Nagams skirtos lempos gali būti LED, UV bei vadinamos hibridinės lempos, galinčios skleisti tiek UV, tiek LED šviesą. LED lempos yra kur kas galingesnės, todėl tinkamesnės manikiūro salonams. Manikiūro salonai dažnai renkasi 48W LED lempas, kurių pagalba lakas sustingta greičiau nei naudojant silpnesnes. Tiesa, LED lempos tinkamos ne visoms priemonėms, pavyzdžiui, UV lako jos nesustingins. Tad jei ketinate dirbti su šiomis priemonėmis, verčiau rinkitės hibridinės lempos variantą. Taip pat nepasiduokite pagundai naudoti tą pačią lempą manikiūrui ir pedikiūrui. Teoriškai tai įmanoma, tačiau nepatogu nei meistrei, nei klientėms. Verčiau pasirūpinkite pedikiūrui skirta lempa, kuri atitinka pėdos formą ir leidžia saugiai bei patogiai naudotis pedikiūro metu.

  • Stalinė LED lempa

Tai taip pat būtina manikiūro priemonė. Renkantis ją atkreipkite dėmesį į patogumą. Teikite pirmenybę lempai su reguliuojamu stovu ir reguliuojamu šviesos intensyvumu. Taip pat verčiau nesirinkite pigiausių variantų. Nors iš pažiūros šios lempos gali atrodyti tinkamos, tačiau jų veikimo laikas bus trumpesnis ir dažniau teks rūpintis naujos lempos pirkimu.

  • Freza

Rinkoje galima rasti nuo 5W iki 65W galingumo. Pradedančiosioms dirbti su galingiausiu variantu gali būti sudėtinga. Tačiau jei esate jau patyrusi meistrė, drąsiai rinkitės vieną iš galingų modelių. Taip pat atsižvelkite į frezos antgalius, nuo kurių priklauso patogus darbas ir atlikto manikiūro kokybė. Jie turėtų būti pagaminti iš  volframo karbido, deimantų dulkių arba abrazyviniai.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *