sukneles

Populiariausios vestuvinės suknelės 2018

suknelesKaip septynis metus laimingai ištekėjusi moteris net negalėjau pagalvoti, kad kada nors teks sukti galvą dėl vestuvinės suknelės. Tačiau vyras pasiūlė atnaujinti įžadus, o pradėjus planuoti net ir simbolinę ceremoniją galvoje pasidarė visiškas chaosas. Šiandien įsivaizduoju ir su užuojauta žvelgiu į jaunuosius. Tad manau mano surinkta informacija apie vestuvines sukneles gali padėti lengviau užrašyti pliusą bent ties suknelei skirta sąrašo eilute.

Kiek svarbu mada?

Visos norime tą dieną švytėti beveik kaip fosforo prisirijusios. Tačiau nuotraukose įamžintos sukneles po dešimties ar dvidešimties metų gali atrodyti nelabai jau moderniai. Greičiausiai to ir nereikia. Vestuvinės sukneles sukasi ant podiumo ratu. Aš buvau pasirinkusi tuomet itin madingą graikinio stiliaus sukneles siluetą. Šiandien negaliu žiūrėti į nuotraukas, nes pati sau atrodau lyg su pižama.

Kita vertus, kiek žmonių, tiek nuomonių. Todėl sukneles turėtų leisti Jums jaustis patogiai ir veikti kaip ta stebuklinga piliulė, padedanti sukurti aurą, šventinę ir pakilią nuotaiką. Tai tiek apie madas iš mano varpinės. Kalbintos dizainerės net žagtelėjo išgirdusios mano nuomonę. Pasak jų, mada yra gyvenimo būdo atspindys. Todėl suknelės moterims yra ne tik puošmena, bet ir simbolis. Juk negyvename taip kaip gyvenome prieš dešimtmetį.

Tendencijos

Jau ruošiamasi 2018 metų vestuvių sezonui. Taigi, sukneles progines ir vestuvėms sukasi į provansą. Tai nėriniai, kristalai, tiuli pasijoniai. Viskas kas pabrėžia Jūsų išskirtinumą. Jeigu nerimaujate dėl papildomų kilogramų, rinkitės – undinėlės modelį. Šios suknelės apkūnioms atrodo itin delikačiai.

Nors vasara yra tikrasis vestuvių sezonas, siūlomos suknelės spalvos nėra baltos. Vestuvinės sukneles vasarai rekomenduojamos kreminės spalvos, šampano, purpurinės.

Suknelė pagal šventę, o ne atvirkščiai

Dizaineriai akcentuoja, kad jeigu norite sutaupyti, rinkitės sukneles internetu pigiau. Tačiau derinkite suknelę prie šventės scenarijaus, o ne atvirkščiai. Juk vestuvės atmintyje įsirėš dėl neišdildomų įspūdžių. O dėl interneto, nesibaiminkite, progines sukneles internetu siunčiamos per kelias dienas. Žinoma, geriau, kad sukneles internetu moterims būtų užsakytos likus bent trims mėnesiams iki šventės. Juk greičiausiai dar ją reikės pataisyti, pritaikyti prie Jūsų kūno linijų. Bet kuriuo atveju sutaupyta suma gali leisti išvykti į nemenką povestuvinę kelionę, nes patikimų dizainerių tik pigios sukneles internetu yra ir neprastos kokybės.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *