kokybiškos odinės vyriškos piniginės

3 klausimai, į kuriuos atsakius, vyriškos piniginės paieška atrodys vienas juokas

Moterims svarbu ne tik tai, kiek pinigų yra vyro banko sąskaitoje – domina ir jo…kelnių turinys. Ne ne, mes tikrai ne apie tai, apie ką su šypsena tikriausiai pagalvojote – dauguma vyrų mėgsta piniginę nešiotis kelnių kišenėje (nors stiliaus specialistai vieningai sutaria, jog išsipūtusi galinė kelnių kišenė – ne tik nesaugu, bet ir neskoninga), o šis aksesuaras daug pasako ne tik apie pastarojo finansinę padėtį, bet ir gyvenimo būdą, asmenybę bei organizuotumą. Tad leiskimės į kokybiškos odinės vyriškos piniginės paieškas!

Fizinėse bei internetinėse galanterijos parduotuvėse siūlomas platus piniginių pasirinkimas, tačiau žinantys, ko nori, šio pirkinio paieškoms daug laiko sugaišti neturėtų. Atsakykite į keletą klausimų ir jūsų pasirinkimas gerokai susiaurės.

Kokio amžiaus vyrui reikalinga piniginė?

Jei piniginė reikalinga berniukui arba jaunuoliui, galite dairytis iš iš dirbtinės odos ar sintetinių medžiagų pasiūtų. Šios kainuoja pigiau, tačiau nėra patvarios – atsiradus nusidėvėjimo defektams, seną turėsite keisti kita (jaunimas mėgsta atsinaujinti, tad tai neturėtų būti didelė problema). Vyresniems, solidesniems asmenims rekomenduojamos kokybiškos odinės vyriškos piniginės, kurios atrodo kaip naujos net ir po kelių metų naudojimo bei, savaime suprantama, neišeina iš mados. Šios kategorijos džentelemenai dažniausiai renkasi juodas ar rudas pinigines be papildomų dekoracijų, su minimalaus dydžio logotipais bei užrašais. Jaunesnio amžiaus ar išskirtinio skonio vyrai domisi ir ryškesnių spalvų, ekstravagantiškomis piniginėmis.

Mokate grynais ar kortele?

Kokybiškos odinės vyriškos piniginės pasirinkimas priklauso ir nuo jūsų kasdienių įpročių: mėgstate su savimi turėti grynųjų ar visur, kur tik įmanoma, atsiskaitote banko kortele? Seno „sukirpimo“ grynųjų fantatikui rekomenduojamos piniginės, kuriose galima laikyti nesulenktus banknotus arba dviejų dalių piniginė, kurioje kupiūros perlenkiamos pusiau. Jei vertinate saugumą ir patogumą, piniginėje turėtų būti atskiri, užtraukiami skyreliai kupiūroms bei vieta monetoms. Turintiesiems daug atsiskaitymo bei nuolaidų kortelių, tinkamiausios trijų dalių perlenkiamos piniginės (prie perkant piniginę, paskaičiuokite, kiek turite kasdienio naudojimo kortelių).

Kur įprastai laikote piniginę?

Jei piniginė dažniausiao nešiojama kelnių ar švarko kišenėje, reikia dairytis kompaktiško varianto. Didesnė rekomenduojama tuo atveju, kai ši „apgyvendinama“ rankinėje ar lagamine.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *