Sveiki maisto produktai

Sveiki maisto produktai, kurie padės numesti svorio

Sveiki maisto produktaiNumesti svorio – tikslas, kuriuo dalijasi milijonai žmonių visame pasaulyje. Vieni svorį meta dietų pagalba, kiti aktyvaus sporto dėka, na, o tretieji – tiesiog norais, kurių įgyvendinti taip ir neprisiruošia… Tačiau visi vienbalsiai sutiktų, kad geriausia būdas, padedantis ne tik formuoti dailias kūno linijas, bet ir užtikrinantis gerą savijautą – tinkama mityba. Ypač, jei racione vyrauja sveiki maisto produktai, turintys nuostabių savybių, kurios padeda tirpdyti riebalus. Kokie jie?

Citrina

Kaip manote, kodėl dietologai taip pabrėžia, kad gerdami vandenį, privalote į jį įspausti citrinos sulčių? O jei ryte, prieš pusryčius, dar ir išgersite stiklinę šilto vandens – tai bus pats geriausias ritualas dienos pradžiai?.. Tokie sveiki maisto produktai kaip citrinos, ne tik slopina apetitą, bet ir gerina virškinimą, stiprina imunitetą. Na, o apie vitamino C naudą ne tik imunitetui, bet ir odai, žino visi – tai puiki priemonė, jei norite turėti lygią, skaisčią odą. Beje, citrinose gausu antioksidantų, kurie padeda kovoti su laisvaisiais radikalais, atsakingais už pirmuosius senėjimo požymius. Taigi, vienu metu nušausite du zuikius – dailinsite kūno linijas ir pasirūpinsite sveika oda.

Žuvis

Tai pagrindinis baltymų šaltinis. Žuvyje esančios Omega-3 riebiosios rūgštys yra naudingos organizmui: jos apsaugo nuo širdies ir kitų lėtinių ligų.

Greipfrutai

Jei kasdien, prieš kiekvieną valgį, suvalgysite greipfruto puselę, neabejotinai atsikratysite papildomų kilogramų. Greipfrutuose esančios medžiagos padeda reguliuoti insuliną, riebalų saugojimo hormoną. Be to, šie sveiki maisto produktai turi sulčių, kurios skatina riebalinių ląstelių skaidymąsi žmogaus organizme.

Brokoliai

Brokoliai – tai mažai kaloringos daržovės, turinčios daug ląstelienos. Į savo racioną įtraukus šias daržoves, jausitės sotūs, o dėl mažo brokolių kaloringumo nepriaugsite papildomų kilogramų.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *