juvelyriniai dirbiniai

Kaip išsirinkti tobulą juvelyrinį dirbinį?

juvelyriniai dirbiniaiSakoma, kad juvelyriniai dirbiniai turi būti brangaus žmogaus dovana. Esą tik tada jie puikiai nešiosis ir žaviai atrodys. Tačiau tai tik dar vienas senas ir mus ribojantis stereotipas. Juk ne veltui Egipte buvo tikima, kad juvelyrika yra lyg laidininkas bendraujant su dievais, o šiais laikais tai neatsiejama stiliaus detalė. Niekas geriau už Jus nežino kaip sukurti vientisą įvaizdį.

Šviesiaplaukėms

Sakoma, kad deimantais nusagstytos sagės ir žiedai yra elegancijos klasika, kurią turi turėti kiekviena moteris. Vis dėlto, šviesiaplaukėms lietuvaitėms reiktų švelnios auksinės spalvos papuošalų. Joms labiausiai tiks plieniniai, rožiniai, purpuriniai juvelyriniai dirbiniai. Beje, aukso dirbiniai pigiau nei deimantai ar kiti brangakmeniais inkrustuoti vėriniai.

Kita vertus, aukso dirbiniai vyrams dera labiau nei sidabras.

Tamsiaplaukėms

Brunetėms ir šatenėms rekomenduojami sidabriniai juvelyriniai dirbiniai. Tai sodrių spalvų akmenimis inkrustuoti papuošalai: mėlyna, žalia.

Svarbu nepamiršti, kad papuošalai neturėtų užgožti bendrų proporcijų. Tarkim, jeigu turite itin smulkius pirštus ir rankas Jums stambus žiedas atrodys iššaukiančiai ir neskoningai. Tuo tarpu, ant stambesnės rankos, toks pats žiedas atrodys puikiai.

Žiedas

Specialistai pataria atsisakyti minties vieną pirštą puošti keliais žiedais. Taip pat verta atsisakyti minties derinti vienu metu dvi ryškias spalvas. Tarkim, mėlyną ir raudoną. Visa kita pagal Jūsų norus.

Grandinėlės

Pagrindinė taisyklė ta, kad standartiniai aukso dirbiniai grandineles yra iki penkiasdešimties centimetrų. Galima rinktis ilgesnę, tačiau ji neturėtų liestis su iškirpte. Apskritai aukso dirbiniai grandineles yra vienas puikiausių ir ilgaamžiškiausių pasirinkimų.

Auskarai

Auskarai turėtų būti pasirenkami pagal veido formą. Tarkim, dideli ovalai netiks apvalaus veido savininkei. Turinčioms ilgą kaklą žaviai atrodys ilgi ir platūs auskarai, o kampuoto veido savininkei, kurios bruožai gana griežti, dailiai atrodys apvalūs juvelyriniai dirbiniai.

Papuošalų galima įsigyti kiekviename mieste. Ieškokite aukso dirbiniai ispardavimas ir tikrai surasite investicijos vertą pirkinį. Jeigu ieškote ko nors specifinio, suraskite papuošalą (tarkim, juvelyriniai dirbiniai kaune, juvelyriniai dirbiniai vilniuje, juvelyriniai dirbiniai siauliuose, juvelyriniai dirbiniai klaipėda), o vėliau jį nuneškite juvelyrui patobulinti pagal Jūsų norus. Tai gal kainuos keliais eurais daugiau, tačiau džiaugsitės pirkiniu dvigubai ilgiau.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *