vyriski kostiumai internetu

Ką reikia žinoti renkantis formalų vyrišką kostiumą?

vyriski kostiumai internetuFormalus vyriškas kostiumas skiriasi nuo proginio. Tačiau jį pasirinkti nėra taip lengva, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio (nors tai padaryti – būtina). Juk jau nieko nestebina didelis kolegų dėmesys žmogaus išvaizdai. Štai kelios detalės, kurios padės pasirinkti tobulai tinkantį kostiumą.

Medžiaga

Kaip sako stilistai, vyriski kostiumai 2016 pirmiausiai yra pasiūti iš natūralaus audinio. Formalūs ar vyriski kostiumai vestuvems yra kokybiški,  jeigu atgula gražiai ant kūno ir leidžia kūnui kvėpuoti.

Populiariausia medžiaga yra vilna. Tačiau jokiu būdu nereikia spjauti į kokybišką kostiumą, pasiūtą iš sintetinės medžiagos. Jeigu medžiaga yra profesionaliai apdirbama ji gali prilygti ir tokiems audiniams, kaip medvilnė ar vilna. Be to sintetiniai yra pigus kostiumai, ar bent jau pigesni, nei natūralūs.

Kita vertus, nesvarbu kur pirksite kostiumą (vyriski kostiumai siauliuose, vyriski kostiumai kaune piliakalnio g), o galbūt žvalgotės tik vyriski kostiumai nuoma venkite besiglamžančių medžiagų.

Siluetas

Vyriški kostiumai internetu ar kitur pirkti turėtų būti derinami pagal vyro formą. Jeigu esate žemesnis ir kresnesnis atsisakykite trumpesnių kelnių, kurios šiuo metu yra labai madingos. Dažniausiai aukštesniems vyrams tenka įimti nugaros siūlę ar pakoreguoti kelnių ilgį. Nėra nei vieno visiškai identiškų formų žmogaus, todėl ir kostiumo nebijokite koreguoti.

Dydis

Vyriški kostiumai internetu yra pardavinėjami su griežtai nurodytais dydžiais. Venkite didelių kaip maišas kostiumų. Tinkamas kostiumas turi netempti, neveržti ir nekyboti kaip ant pakabos. Vyriški kostiumai internetu dažniausiai perkami kiek siauresni. Tačiau kiekvieną kartą reikia įsitikinti, kad pasirinkote tinkamą dydį. Jeigu to nepadarėte būtinai pasinaudokite prekės grąžinimo ir keitimo garantija.

Spalva

Parduotuvėse ar vyriški kostiumai internetu pirkti turėtų būti pasirenkami ir pagal spalvą. Sakoma, kad kiekvieno vyro spintoje turėtų būti bent po vieną pilką ir tamsiai mėlyną kostiumą. Tačiau kiekviena taisyklė turi būti sulaužyta. Tiesa, vyriški kostiumai vilniuje, kostiumai vyrams kaune ar kitur yra duslių spalvų. Visuomet galite pasirinkti žalsvą ar rudos spalvos kostiumą.

Lietuvaičiai vengia languotų kostiumų ar itin žaismingų spalvų. Jeigu ir Jums toks iššaukiantis stilius nėra priimtinas, tačiau nenorite atrodyti lyg su uniforma, pasirinkite ryškių spalvų peteliškę ar kaklaraištį.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *