rubai

Rūbų spalvos išduoda Jūsų charakterį

rubaiSpalvotyra jau tapo atskiru mokslu, kurį itin pamėgo rinkodaros specialistai. Sakoma, kad daugiau nei 80 proc. vizualinės reklamos yra susijusios su spalvomis. Tai reiškia, kad spalvos padeda parduoti arba sukurti norimą žmogaus įvaizdį. Tuo tarpu, psichologai neslepia, kad spalvų daroma įtaka yra abipusė. Jos ne tik parduoda, bet atskleidžia ją pasirinkusiojo asmenybę.

Raudona, geltona ir kitos ryškios spalvos

Rubai dėl savo spalvos gali padėti sukurti tam tikrą įvaizdį ir nuotaiką. Nesvarbu, ar spintoje kabo pigus rubai internetu is uzsienio atsiųsti, ar vardiniai dizainerių kūriniai, raudona spalva turi simbolinę temperamento – ugnies reikšmę. Sakoma, kad šios spalvos rūbus dievina dviejų tipų žmonės. Vieni tie, kurie nori būti pripažinti ir sulaukti daug dėmesio. Antroji grupė žmonių pasižymi ekstravagancija, apie juos nuolat būriuojasi pasekėjų minios.

Prislopinti tonai, tokie kaip žalia ir pilka

Rubai žalios arba pilkos spalvos sukuria saugumo jausmą ar bent jau tokį įvaizdį. Pilki pigus rubai vyrams išduoda norą įsilieti į minią, tačiau išlaikyti tam tikrų formalų atstumą su aplinkiniais. Dažnai tai nuoširdūs draugai, bet jų draugystę užsitarnauti sunku. Kita vertus, psichologai neslepia, kad tokie rubai vyrams dažniausiai pasirenkami ambicingų žmonių ir kruopščių darbuotojų. Neretai jie svajoja apie aukštesnes pareigas arba galimybę kontroliuoti aplinkinius.

Tamsios žemės spalvos: juoda, ruda

Tamsių spalvų pigus rubai internetu is kinijos, šiuo metu, yra vienas populiariausių kasdieninės aprangos pasirinkimų. Dažniausiai juos renkasi praktiški žmonėms, kurie labai už viską dievina patogumą. Juodi arba rudi rubai simbolizuoja eleganciją, jeigu tai dominuojanti spalva spintoje, gali rodyti pirmuosius depresijos požymius.

Pasirinkimui įtaką daro gyvenimo būdas

Įvairių spalvų, tačiau vienodo stiliaus pigus rubai internetu moterims taip pat gali duoti informacijos apie juos vilkinčią dailiosios lyties atstovę. Puošnūs rubai dažniausiai yra iki smulkmenų tikslumą dievinančių asmenybių pasirinkimas. Drabuziai internetu ispardavimas yra energingų žmonių rutina.

Taip pat didelę įtaką lemia profesinė sritis. Tarkim, darbui skirti pigus rubai urmu praktiškai visuomet yra tamsių spalvų, o aprangą sudaro patogios kelnės. Tuo tarpu, puošnūs, tačiau pigus rubai vilniuje dažniausiai yra suknelės.

 

Related Posts

One thought on “Rūbų spalvos išduoda Jūsų charakterį

  1. Dažnai vien iš spalvos galima pasakyti kokie tai rūbai.. ar pigūs ar brangūs…. bet būna ir taip kad dizainerių spalvos tokios pat kaio pigių rubų… anyway žmogus su dizainerio rūbais šviečia iš toli, o turginis iš arti..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *