spintos stumdomomis durimis

Spintos stumdomomis durimis – puikus pasirinkimas mažoms erdvėms

 spintos stumdomomis durimisĮ žemę įsirėmusi medinėmis kojomis. Masyvi ir sunki. Neretai kaprizinga. Štai taip galima apibūdinti ne vieną seną spintą, kuri užima vos ne puse kambario. O ir dizaino požiūriu tokie gigantai atrodo šiek tiek depresyviai. Jei gyvenate nedideliame bute ir norite susikurti jaukų ir šiuolaikišką interjerą, pats laikas pagalvoti apie galimybę įsirengti spintą stumdomomis durimis.

Sena spinta ir nauja. Ir vieną, ir kitą vadiname baldu. Ir viena, ir kita medinė. Abiejose yra kabyklos, lentynos. Tačiau gamybos būdai radikaliai skirtingi. O dizainas – tarsi pirmojo ir tūkstantojo dizainerio darbo palyginimas. Daugiau žaismės, daugiau individualumo, daugiau išraiškingumo ir estetiškumo – štai tokios yra modernios spintos stumdomomis durimis. Jos gaminamos ne tik skirtingų dydžių, bet ir įvairių spalvų bei modelių. O tai reiškia, kad galite turėti tokį interjerą, kuris neatkartos kaimyno kambario akcentų. Tokį interjerą, kuris bus be kompromisų stilingas.

Žinoma, reikia pripažinti, kad yra ir dailių, dėmesį traukiančių senų, netgi labai prabangių baldų, tačiau tokie baldai išties įnoringi, jų nepastatysi moderniame interjere. Senoviniai baldai savaime reikalauja klasikinių interjero spendimų, o tai gali sukelti papildomų rūpesčių, todėl be dizainerio pagalbos sunkiai išsiversite.

Didžiausias spintų stumdomomis durimis pliusas – tai erdvės taupymas, kuris pirmiausia aktualus dėl galimybės susidėti reikiamus daiktus, tačiau per daug neapkrauti namų.  Spintas stumdomomis durimis galima įmontuoti kambario nišoje, prie vienos sienos ar net kambario viduryje, jei tik taip norisi, svarbiausia, kad  atsakingai apgalvojus būsimosios spintos vietą, galima sutaupyti išties nemažai erdvės, pavyzdžiui, spintą slankiojančiomis duromis galima drąsiai sumontuoti tiesiog už kambario durų. Paprastai tokioje vietoje spintų nestatome, nes jų atveriamos durys sukeltų nepatogumų, norint kambario duris laikyti atidarytas. Tuo tarpu, slankiojančios sistemos netrukdo nei praėjimui, nei jų atidarytos durys remiasi į kitus baldus.

Tiesa, jei norisi tokia spinta džiaugtis ne vienerius metus, pirmenybę vertėtų teikti kokybei, o visus baldo montavimo darbus patikėti profesionalams. Tada galėsite būti ramūs, kad spinta stovės tvirtai ir nesukels papildomų rūpesčių.

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *