5 patarimai, kurie palengvins vestuvinių žiedų paieškas

Vestuvinis žiedas yra atsidavimo, įsipareigojimo ir meilės simbolis, kuris tampa pagrindine dviejų žmonių santuoką įprasminančia detale. O kadangi vestuviniai žiedai yra tokios svarbios ir nepamainomos kiekvienų vestuvių sudedamosios dalys, verta pateikti keletą patarimų jų pasirinkimui.

Nuspręskite, kokio dizaino žiedai jums tiktų

Pirmiausia labai svarbu, kad jūs nuspręstumėte, kokio dizaino vestuviniai žiedai jums tiktų labiausiai. Galbūt jūs pirmenybę skiriate minimalistiniams vestuviniams žiedams? O gal jums visuomet labiau patiko išskirtinio ir intriguojančio dizaino žiedai? Norite klasikinio dizaino, o galbūt šiuolaikines mados tendencijas atitinkančio žiedo modelio? Norėtumėte, kad vestuvinis žiedas atitiktų sužadėtuvių žiedą? Yra daugybė klausimų, kuriuos turėtumėte sau užduoti, ir lygiai taip pat – labai daug skirtingų pasirinkimų. Taigi, atsakydami į šiuos klausimus jūs galėsite lengviau nustatyti jums geriausiai tinkantį vestuvinių žiedų dizainą.

Pasirinkite taurųjį metalą

Nors geltonasis auksas yra tradicinis pasirinkimas vestuvinių žiedų gamyboje, vis dėlto tai nėra vienintelis pasirinkimas. Tarp populiarių pasirinkimų taip būtų galima išskirti ir baltąjį auksą, rožinį auksą, skirtingų spalvų aukso derinį, platiną ir sidabrą. Ir nors kiekvienas iš šių jau paminėtų tauriųjų metalų yra gražus ir dažnai sutinkamas juvelyriniuose dirbiniuose, kiekvienas iš jų yra skirtingas ir pasižymi unikaliomis savybėmis, todėl iš anksto turėtumėte visas jas įvertinti ir palyginti, tokiu būdu nusprendžiant, koks taurusis metalas jūsų manymu geriausiai tiktų.

Nustatykite savo biudžetą

Labai svarbu žinoti, kiek pinigų jūs būsite nusprendę skirti vestuvinių žiedų įsigijimui. Kaip taisyklė, pakankamai dažnai būsimi vestuvininkai vestuvinių žiedų įsigijimui būna linkę skirti ne daugiau kaip 5 % viso vestuvinio biudžeto. Tačiau jei jūs esate numatę organizuoti pakankamai nedidelę vestuvių šventę ir neplanuojate joje pasitelkti ypatingai brangių sprendimų, šis procentas gali būti ir didesnis. Vestuvinių žiedų kaina gali siekti tiek kelis šimtus, tiek ir kelis tūkstančius eurų. Visa tai labai tiesiogiai priklauso nuo pasirinkto tauriojo metalo ir brangakmenių, kurie bus inkrustuojami į vestuvinius žiedus. Todėl gerai apsvarstykite savo vestuvinį biudžetą ir nuspręskite, kiek žadate skirti vestuvinių žiedų įsigijimui.

Paieškas pradėkite kuo anksčiau

Rekomenduojama vestuvinių žiedų paiešką pradėti iki vestuvių likus nemažiau kaip dviem mėnesiams. Jums reikės laiko atlikti atidžią vestuvinių žiedų paiešką, skirtingų žiedų modelių palyginimą, įvertinti kainas ir skirtingų žiedų privalumus bei trūkumus. Visa tai reikalauja papildomų laiko sąnaudų ir nemenkų pastangų. Ir net jei jūs nuspręsite vestuvinių žiedų paiešką atlikti naudojantis el. parduotuvėmis, vis tiek turėtumėte jų paieškai skirti bent keletą mėnesių. Tai jums leistų išvengti papildomo streso, kuris neabejotinai kiltų, jei iki vestuvių būtų likusios vos kelios savaitės, o vestuviniai žiedai vis dar nebūtų įsigyti.

Vestuvinius žiedus rinkitės drauge

Nors sužadėtuvių žiedus paprastai renka būsimas jaunikis, vestuviniai žiedai turėtų būti pasirenkami drauge. Tokiu atveju jūs būsite tikri, kad abu liksite patenkinti savo galutiniu pasirinkimu. Be to, tokiu būdu jūs galėsite užtikrinti, kad jūsų pasirenkami vestuviniai žiedai derės tarpusavyje. Jūs galite įsigyti tiek visiškai identiškus vestuvinius žiedus, tiek ir skirtingus žiedus, tačiau tam tikros vestuviniuose žieduose esančios detalės gali sutapti ir tokiu būdu vienas kitą papildyti. Ir vėlgi, kartais vestuviniai žiedai vienas nuo kito labai reikšmingai skiriasi. Ir tai nėra klaida. Svarbiausia, kad kiekvienas iš jūsų liktumėte patenkinti savo pasirinkimu – juk būtent jūs savo pasirinktą vestuvinį žiedą mūvėsite visą gyvenimą.

Žinoma, kartu turėtumėte atsižvelgti į žiedo dydį, tauriojo metalo ir brangakmenio kokybę ir jokiu būdu nesusitelkti vien tik į šiuolaikines madas, kadangi pastarosios greitai keičiasi, o jūsų pasirinkti vestuviniai žiedai nesikeis niekuomet.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *