Šarvojimo salės pasirinkimo niuansai

Užgesus artimo žmogaus gyvybei ir prasidėjimus atsisveikinimo bei laidojimo procesui, labai svarbu emocinė gedinčiųjų būsena. Kaip žinia, vienas svarbiausių dalykų laidotuvių eigoje – šarvojimo salės parinkimas. Neteisingas sprendimas gali sukelti daug nesklandumų, kurie atneš daug chaoso ir išmuš iš vėžių tiek artimuosius, tiek atsisveikinti atvykusius tolimesnius giminaičius bei draugus. Tad ką mums gali pasiūlyti  šarvojimo salė Vilniuje?

Nieko nenustebinsime pasakydami, jog šarvojimo salė Vilniuje yra populiariausia užklausa internete. Sostinėje laidotuvių ceremoniją organizuoja ne tik sostinės gyventojai, bet ir kituose miestuose ar miesteliuose gyvenantys žmonės. Todėl laidotuvių paslaugas teikiančių įmonių Vilniuje tikrai netrūksta. Tačiau tai nereiškia, jog visos jos siūlo kokybiškas paslaugas. Kaip pasirinkti teisingai?

Pradėkime nuo to, jog reikėtų nepamiršti ne tik moralinės netekties, bet ir finansinių klausimų. Nors šarvojimo salės nuoma yra vienas pagrindinių laidojimo įmonių klientų reikalavimų, dažniausiai prireikia ir kitų paslaugų, sakykim katafalko nuomos, velionio kūno paruošimo, velionio į kapines palydėjimo ir kt. Tad būtų išties puiku, jeigu,  atsižvelgdami į  kliento emociškai trapią padėtį, laidojimo įmonės darbuotojai  imtųsi absoliutaus organizavimo darbų ir klientui pasiūlytų tiek kokybišką, tiek finansiškai ne pernelyg nuostolingą paslaugų paketą. Jums tai išties bus į naudą, nes  nemažai išlaidų, susijusių su velioniu, laukia ateityje: minėti metinių, ketvirtinių paminėjimai, paminklas, kapavietės priežiūra ir kt.

Ko galima tikėtis užsakant šarvojimo salę? Tokio užsakymo metu pas ilgametę patirtį turinčius laidojimo paslaugų tiekėjus gausite geriausius pasiūlymus, į kuriuos bus įtraukta viskas, ko reikia ramiam ir komfortiškam atsisveikinimui su velioniu. Tam, kad būtų sukurta atitinkama atmosfera jaukioje šarvojimo salėje bus įrengtos kėdės ar suolai susirinkusiems, žvakidės su žvakėmis, stovai vainikams, skoningai įkomponuotos jūsų asmeninės dekoracijos ir, be abejonės, negarsiai grojanti gedulinga muzika. Visus reikiamus elementus, padėsiančius sukurti reikiamą nuotaiką, visuomet galima suderinti su organizatoriais. Patikėkite, šioje srityje dirbantys specialistai puikiai suvokia situacijos sudėtingumą ir trapumą, todėl jie moka lanksčiai ir jautriai reaguoti į kliento pageidavimus.

Ne ką mažiau svarbi yra aplinka ir už šarvojimo salės ribų. Paprastai atsisveikinimas su velioniu trunka ne vieną dieną, tad  atskira patalpa svečiams su virduliais ir šaldytuvais, puikiai įrengta kondicionavimo ir šildymo sistema – labai svarbus šarvojimo salių privalumas. Tai suteiks komforto ir ramybės ne tik jums, bet ir iš toliau atvykusiems velionio draugams, giminaičiams ar bendradarbiams.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *