Į ką reikia atsižvelgti perkant sužadėtuvių žiedą

Sužadėtuvių procesas labai svarbus žingsnis tiek vaikinui tiek merginai. O kad šventė būtų tobula, reikia ir tobulo žiedelio jai. Tačiau į ką reikia atsižvelgti, perkant vestuvinį žiedą? Panagrinėkime keletą aspektų.

Pirmiausia gerai apgalvokite, kaip pakankamai žinote apie savo antrąją pusę, kas jai patinka, koks jos stilius, ar mėgsta nešioti papuošalus. Atlikę tokius darbus, žinosite kokio tipo žiedo jums ieškoti. Kitas dalykas ką turite žinoti, kad jeigu nusprendėte paišlaidauti ir pirkti žiedą su deimantais ar kitais brangakmeniais, tokiu atveju pirkite su dokumentais iš patikimos įmonės. Taip pat atkreipkite dėmesį į jų formą.

Metalas. Metalo tipas, kurį pasirenkate sužadėtuvių žiedo juostai, turi įtakos bendrai kūrinio išvaizdai. Baltas auksas ir platina buvo populiarūs daugelį metų, ir abu visais laikais išlaiko savo  modernę išvaizdą. Taip pat ne visi mėgsta auksą, todėl verta pasidomėti ar tai nebus problemą jūsų išrinktajai.

Akmuo. Bragakmeniui yra spalvoti, o ne visiems patinka ryškios spalvos. Pagalvokite kokios spalvos žiedo jūs ieškote. Ar tai turi būti minimalistinis ar labai ryškus. Taip pat pagalvokite apie žiedo dydi ar akučių dydį. Didelis žiedas gali kelti nepatogumų, tad jeigu didžiąją dalį jūsų antroji pusė praleidžia namuose, tad du tokiu žiedu jai tikrai nebus komfortabilu. Taip pat svarbus dydis. Svarbu žinoti, jog žiedus su akutėmis ar brangakmeniais sunkus sumažinti ar padidinti, tad tokiu atveju geriausia išsiaiškinti tinkamą jos dydį.

Svarbiausiais dalykas yra rinkti žiedą ne pagal savo, o pagal antrosios pusės stilių. Tai kas gražu jums, nebutinai patiks ir kitam. Tad apgalvokite tai prieš pirkdami. Pasidomėkite, koks yra jūsų antrosios pusės stilius https://auksinesvajone.lt/ziedai/suzadetuviu-ziedai .

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *