POS sistemos – reikšmingas faktorius, įtakojantis pirkėjų ar paslaugos gavėjų patirtį

Pripažinkime, jog dažnas iš mūsų, atvykę į vieną ar kitą prekybos ar paslaugų teikimo vietą, tikimės, jog su mumis bus elgiamasi tarsi su karaliais ar bet jau turimi poreikiai bus patenkinti. Priešingu atveju savo nusivylimą ar pyktį esame įpratę išlieti ant eilinių darbuotojų. Žmonių, kurie tiesiog pasipainioja ne laiku ir ne vietoje (tiksliau – dirbo pagal savo grafiką)…O juk, derėtų pagalvoti ir apie tai, jog mūsų patirtį įtakoja ne tik žmogiškasis faktorius (darbuotojų profesionalumas, asmeninės savybės ir kita), bet ir techniniai aspektai. Vienas svarbiausių jų – POS sistemos arba tiesiog kasos sistemos.

Ši kompiuterinė sistema, sudaryta iš keleto komponentų (kompiuteris, fiskalinis blokas, spausdintuvas, skeneris, svarstyklės, ekranas, kvitų spausdinimo aparatas ir kita) privalo būti įrengta  visose paslaugų teikimo bei prekių pardavimo vietose, kuriose yra atsiskaitoma grynaisiais pinigais arba banko kortelėmis.

Be paminėtų „apčiuopiamų“ POS sistemos dalių, svarbu paminėti ir „protingąją“ pusę – programinę įrangą, galinčią atlikti visą eilę aktualių veiksmų. Ir kalbame ne tik apie pačias elementariausias pirkimo-pardavimo operacijas, bet ir, pavyzdžiui, sudėtinę sąskaitą, jungiančią kelias įvairias paslaugas (viešbučio nakvynė ir maitinimo paslauga), lojalumo korteles ir nuolaidų programas, operatyvesnį darbuotojų tarpusavio bendradarbiavimą (pavyzdžiui, automatinis padavėjo priimto užsakymo perdavimas virtuvės darbuotojam ir kita).

Sklandžiai funkcionuoti POS sistema turėtų būti kiekvieno verslininko prioritetas. Juk tai – viena iš būtinų sąlygų kalbant apie klientų poreikių patenkinimą, o laimingas klientas būtent ir yra visų verslininkų tikslas, ar ne? Jei kokybiška POS sistemų įranga šiandien jums yra per didelė finansinė našta, pravartu svarstyti ne tik šios įsigijimą, bet ir nuomą. Ši paslauga suteikia galimybę išskirstyti mokėjimus dalimis (pavyzdžiui, kas mėnesį ar kiekvieną metų ketvirtį), taip išvengiant vienu metu pečius užgulančių finansinių įsipareigojimų.

Nuomojamos įrangos priežiūra, atnaujinimas, darbuotojų apmokymai pastarąja naudotis bei kiti techniniai niuansai lieka nuomotojo, o ne nuomininko atsakomybė. Tai, praktiškai susidūrus su minėtais darbais, iš tiesų didelis kasdienybės palengvinimas. Galiausiai, sugedus nuomojamai įrangai, ši bus operatyviai sutaisyta bei laikinai pakeista pakaitine.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *