Ar nauji butai Vilniuje tikrai tokie brangūs?

Kartais gali atrodyti, jog norint įsikurti sostinėje prireiks nemažos sumos pinigų. Kadangi šiame mieste nekilnojamas turtas tikrai nėra vienas iš pigiausių. Tačiau tokio didelio skirtumo tarp senesnės ir naujesnės statybos namų tikrai nėra. Nors pastarieji kartais ir gali kainuoti daugiau, bet ir privalumų jie turės atitinkamai daugiau. Pavyzdžiui, nauji butai prie Vingio parko suteiks galimybę ne tik gyventi šiuolaikiškuose namuose, bet ir įsikurti tikrai patrauklioje vietoje. O jeigu atrodo, kad tokia galimybė ne kiekvienam, tuomet tikrai vertėtų pasidomėti šio ar kito būstų kainomis. Taip geriausia galima įsitikinti, kad kartais tikrai neprireiks ženkliai didesnių investicijų.

Populiarėja mažesnio ploto būstai?

Toks įspūdis gali susidaryti, kadangi dabar nemažai būstų pasižymi pakankamai nedidele kvadratūra. Ir tokie nauji butai Vilniuje iš tikrųjų populiarūs, ypač tarp tų, kurie dar neturi didelės šeimos arba sostinėje apsistoja tik laikinai. Tačiau tuo pačiu tokiuose namuose galima rasti viską, ko reikia pilnavertiškam gyvenimui. Nors tiek jų kaina, tiek ir išlaikymo sąnaudos bus ženkliai mažesnės. Tiesa, dažnai pasirenkami ir išskirtiniai bei palyginti dideli būstai, tarp kurių būtų ir nauji butai prie Vingio parko. Aišku, labai daug projektų suteikia galimybę netgi tame pačiame name pasirinkti tarp kompaktiškų ir tuo pačiu išskirtinių butų. Todėl kiekvienas gali atrasti tinkamiausią variantą.

Atgimstantis rajonas – nauji butai prie Vingio parko

Ši vieta pažįstama kiekvienam, kadangi būtent šis gamtos kampelis pačiame mieste sutraukia daugybę vilniečių. Todėl natūralu, jog lygiai taip pat gali vilioti ir galimybė įsikurti netoliese. Ir tikrai ne atsitiktinai čia atsiranda nauji butai Vilniuje, kurie suteikia tokį šansą. Aišku, greta gamtos ir jau susiformavusių rajonų plotas yra pakankamai ribotas. Bet tai netrukto vystyti pavienius projektus bei planuoti didesnes statybas, kurios suteiktų naujakuriams galimybę apsigyventi tokioje vietoje. O kartu tai reikštų ir šio rajono atgimimą. Kadangi su kiekvienu tokiu nauju daugiabučiu formuojasi ir jo bendruomenė, kurią dažniausiai sudaro šiuolaikiški žmonės.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *