Kasdienės veido odos priežiūros patarimai visų tipų odai

Jei dažnai klausiate savęs, ar turėtumėte naudoti toniką, kokio veido serumo jums reikėtų, kaip turėtumėte sluoksniuoti veido odos priežiūros priemones, ar kiek kartų per savaitę vertėtų atlikti odos šveitimą, jums neabejotinai praverstų keli praktiški patarimai, kuriais šiandien su jumis ir pasidalinsime.

Odos prausiklis

Pirmasis kiekvieno tipo veido odos priežiūrai būtinas žingsnis yra veido odos valymas. Kasdien mūsų veido odą veikia daugybė neigiamų aplinkos veiksnių, dėl kurių ant odos kaupiasi nešvarumai. Be to, nereikia pamiršti ir makiažo priemonių, riebalų pertekliaus ir negyvų odos ląstelių. Visą tai mes kasdien turime pašalinti nuo savo veido odos, naudodami veido odos prausiklį, kuris kartu nuramintų odą, neužkimštų porų, paskatintų kolageno gamybą, apsaugotų odą nuo vandens praradimo, sumažintų odos raukšles ir išsaugotų odos skaistumą. Kasdienėms odos valymo procedūroms galite pasitelkti veido odos prausiklį, kuriame būtų kofeino, hialurono rūgšties, alantiono ir natrio PCA.

Tonikas

Nors toniką savo veido odos priežiūroje naudoja ne kiekvienas, ši priemonė gali būti labai naudinga. Veido tonikas gali pašalinti visus įsisenėjusius nešvarumus ar likučius, kurie pilnai nenusivalė pirminio odos valymo metu. Be to, tonikas padeda atgaivinti odą, ją tinkamai sudrėkinant.

Į savo odos priežiūrą galite įtraukti hamamelio toniką, kurio sudėtyje būtų ir hialurono rūgšties, natrio PCA, augalinių ekstraktų, tokių kaip azijinės centelės, žaliosios arbatos, alavijo ir agurkų ekstraktų bei kitų odai naudingų medžiagų. Jis padės numalšinti odos sudirgimus ir paraudimus, sureguliuos odos pH ir paskatins kolageno gamybą, optimaliai sudrėkindamas odą, padidindamas jos elastingumą ir stangrumą.

Odos šveitiklis

Veido odos šveitimas yra būtinas, kad galėtume veiksmingai pašalinti susikaupusias negyvas odos ląsteles. Jei jų nepašaliname, negyvos odos ląstelės sudaro barjerą tarp mūsų kasdien naudojamų odos priežiūros priemonių ir gyvų odos ląstelių, todėl negalime sulaukti norimo rezultato. Todėl veido odos šveitimas yra labai svarbus norint turėti sveiką, gražią ir jaunatvišką odą, kartu sumažinant ir raukšlių atsiradimą. Veido odą šveisti reikėtų vidutiniškai 1-3 kartus per savaitę, atsižvelgiant į savo odos tipą ir būklę.

Serumas

Po veido odos valymo procedūrų, dar prieš pasitelkiant drėkinamąjį kremą, galima į savo odos priežiūrą įtraukti ir serumą, kuriame esančios veikliosios medžiagos gali padėti pasiekti daug geresnius rezultatus, nes veikia greičiau ir stipriau. Rinkitės ingredientus, skirtus skirtingoms odos problemoms spręsti, pavyzdžiui, hialurono rūgštį išsausėjusiai odai ar vitaminą A ir C brandžiai odai.

Pavyzdžiui, jei jūsų odai reikia intensyvaus drėkinimo, galite pasirinkti 2 % hialurono rūgšties serumą su vitaminu C ir B5, kuris padės paskatinti kolageno gamybą, aprūpinant odą optimaliu drėkinimu, prisidės prie odos ląstelių atnaujinimo, sumažins raukšles ir pigmentines dėmes, sumažins sudirgimus, sulaikys drėgmę ir kartu apsaugos nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio.

Drėkinamasis kremas

Veido odos drėkinamojo kremo naudojimas yra būtinas kiekvieno tipo odos priežiūrai, norint išsaugoti tinkamai sudrėkintą, sveiką ir jaunatvišką odą. Renkantis drėkinamąjį kremą, būtinai atsižvelkite į jo sudedamąsias dalis, kad išvengtumėte odos sudirginimo.

Galite pasirinkti lengvos tekstūros drėkinamąjį kremą su keramidais, hialurono rūgštimi, skvalenu ir kitomis odos drėkinimui, maitinimui ir apsaugai svarbiomis medžiagomis. Toks drėkinamasis kremas padės atstatyti odos drėgmės balansą, atkurs odos struktūrą, sustiprins apsauginį odos barjerą ir suteiks odai daugiau elastingumo.

Paakių kremas

Paakių oda yra ypatingai plona ir jautri, todėl joje paprastai anksčiausiai pasirodo pirmieji odos senėjimo požymiai. Taigi, labai svarbu neapleisti ir savo paakių odos srities, kuriai reikėtų pasirinkti tinkamą paakių kremą. Puikiai tiktų drėkinamasis keramidų paakių kremas su bakučioliu ir hialurono rūgštimi, kadangi jis padėtų veiksmingai užkirsti kelią pirmiesiems senėjimo požymiams ir atstatytų odos drėgmės balansą.

Apsauginis kremas nuo saulės

Pagrindinė odos senėjimo priežastis yra kenksmingi UV saulės spinduliai. Todėl labai svarbu visais metų laikais (net ir žiemą!) ir bet kokiu oru naudoti plataus spektro apsauginį kremą nuo saulės, kurio SPF būtų bent 30.

Platų natūralių veido odos priežiūros priemonių asortimentą rasite https://www.chalure.lt/.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *