Dažniausiai girdimi mitai apie oralinį seksą

Oralinis yra didelis malonumas. Kol vieniems jis yra ne tik svarbi, tačiau net  ir būtina kiekvieno sekso įžangos dalis, tuo tarpu kiti nedaro, nes… nepatinka skonis. O kodėl? Juk šiuo metu rinkoje siūlomas oralinis lubrikantas gali padėti įžangą padaryti kur kas aistringesne ir malonesne. Žinoma, tinka ir vyrams, ir moterims. Svarbiausia – kuo daugiau aistros, kuo daugiau noro ir tuomet oralinis bus maksimaliai geras. O tam reikalingas ir oralinis lubrikantas, ir technikos žinojimas. Žinoma, mitų ignoravimas. O kokie yra girdimi dažniausiai?

Mitas – oralinis yra skirtas tik vyrams.

Oralinis yra malonumas, kuriuo turėtų mėgautis visi: vyrai, moterys, homoseksualios ir heteroseksualios poros. Oralinis seksas apima labai daug įvairių veiklų, kurias asmuo atlieka burna. Klasifikuojami tipai:

  1. Feliacija;
  2. Kunilingas;
  3. Rimingas.

Visa tai yra oralinis seksas ir jis skirtas tikrai ne tik vyro malonumui. Galiausiai, mėgautis tokiu seksu turėtų ne tik tas, kuris jį „gauna“, tačiau ir tas, kuris daro.

Mitas – oralinis seksas negali pernešti ligų.

Oralinis seksas neleis pastoti, tad daugeliui tai yra puiki priemonė atsipalaiduoti nebijant šio neigiamo rezultato. Tiesa, tai nereiškia, kad oralinis seksas negali pernešti įvairių ligų. Gali. Ne veltui kai kurie naudoja sargius ir oralinio sekso metu. Visgi, perduoti LPL tikrai galima. Tam tikri tyrimai rodo, kad moterys, kurios reguliariai mėgaujasi oraliniu seksu, deja, turi didesnę tikimybę susirgti pienlige. Pasikartosime, kad galima užsiimti oraliniu seksu su sargiu. Ypač geras pasirinkimas tų, kurie yra su skoniais. Arba galima naudoti paprastus sargius ir papildomai dėti lubrikantą su skoniu.

Mitas – oralinis seksas yra gėdingas.

Seksas yra malonumas ir juo turėtų mėgautis visi, kurie tik to nori. Taip pat kaip ir tokiomis sekso rūšimis, kurios atrodo tinkamos. Oralinis seksas nėra gėdingas. Tai yra galimybė geriau pažinti ne tik savo partnerį, tačiau taip pat ir save. O kai kurioms moterims tai yra vienintelė galimybė pajusti orgazmą.

Mitas – oralinis seksas yra atliekamas tik burna.

Nors svarbiausias oralinio sekso metu įrankis yra burna, liežuvis, tačiau dažniausiai siūlome pasitelkti ir daugiau „įrankių“, kurie gali padėti pajusti ir didesnį malonumą. Tai gali būti įvairūs sekso žaisliukai, žinoma, pirštai. Dažniausiai su laiku bei bandymų pagalba kas patinka mylimam žmogui ir belieka tobulinti techniką, kad malonumo būtų kuo daugiau.

Mitas – mityba lemia oralinio sekso „skonį“.

Tikrai ne. Nors kai kurios moterys tikina, kad spermos skonį lemia vyrų mityba, tačiau apskritai geriausia yra naudoti oralinius lubrikantus, kurie tikrai leis būti ramiu, kad nepavyks pajusti tokio skonio, kuris Jums nepatinka. Ar Jums skaniausios braškės? O gal ananasai? Reikia ne juos valgyti, kad oralinio sekso metu skonis toks būtų, tačiau pirkti lubrikantus, kurie leis mėgautis oraliniu abiems asmenims.

Mitas – bijoma apsišlapinti sekso metu.

Žinoma, kai žmogus labai atsipalaiduoja – gali nutikti visko. Tačiau apsišlapinimas oralinio sekso metu yra beveik su 0 tikimybe. Paprasčiausiai veikia skirtingi organai, žmogus dažniausiai taip atsipalaiduoja, tad šlapimo takų „darbas“ tuo metu tiesiog nevyksta.

Mitas – oralinis seksas moterims neteikia malonumo.

Daugelis moterų patvirtintų, kad klitorio masažas suteikia kur kas daugiau malonumo nei vaginalinis seksas. Dėl to ir oralinis seksas yra puikus pasirinkimas kiekvienai. Žinoma, tai yra individualu. Partneriams reikia pažinti vienam kitą, kad jie pamatytų – kas kelia geras emocijas, o kas ne. Visgi, tai galima išsiaiškinti tik bandymų metu.

Plačiausias lubrikantų ir prezervatyvų pasirinkimas, žemiausiomis kainomis Lietuvoje Prezervatyvai.net parduotuvėje!

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *