Kokius vitaminus reikia vartoti planuojant nėštumą?

Daugeliui porų moters nėštumas yra vienas gražiausių gyvenimo periodų, kurio metu yra laukiama naujos gyvybės atėjimo į pasaulį. Tiesa, reikia pasirūpinti, kad nėštumas per daug nevargintų moters. Tam būtinas poilsis ir, žinoma, vitaminai bei papildai, kurie yra labai įvairūs, tad kiekvienos poreikiai tikrai bus patenkinti.

Galiausiai, svarbu yra tokie maisto papildai (https://divari.lt/), kurie reikalingi būtent nėštumo metu, kadangi tai yra metas, kai moteriai reikia kur kas daugiau atsargų, kad jos bei vaisiaus organizmai tinkamai funkcionuotų.

Folio rūgštis

Svarbiausia yra gerti folio rūgštį. Ne tik tada, kai nėštumas yra dar tik planuojamas, tačiau ir tada, kai jis jau yra suplanuotas. Ši rūgštis yra būtina, kad vaisius gerai vystytųsi. Visada verta vartoti ir foliatą, kuris kartu su šlapimu pasišalina iš organizmo. Tokiu atveju užtikrinama, kad nebus pertekliaus.

Geležis

Labai dažnai nėščioms moterims trūksta geležies, tad tai ra dar vienas medžiaga, kurią siūloma vartoti reguliariai. Žinoma, svarbiausia irgi yra laikytis normų, tad visada verta pirmiausia atlikti tyrimus, kurių metu bus vertinamas kiekis, o paskui ir gerti papildus, jeigu matyti, kad yra jų poreikis.

D vitaminas – ne sezono metu

Taip pat dažniausiai siūloma nepamiršti, kad D vitaminas yra puikus pagalbininkas ne sezono metu. Svarbiausia, kad jis būtų vartojamas reguliariai. Dažniausiai nuo rudens iki pavasario. Ir siūlomas tiktai ne tik toks moterims, kurios yra nėščios, tačiau visoms ir visiems vyrams, kurie nori būti sveiki ir laimingi.

O ko dar reikia?

Galiausiai siūlome nepamiršti, kad reikalingi ne  tik geros kokybės papildai, tačiau taip pat ir daugelis kitų kasdieninių režimų, kurie gali padėti jūsų kūnui kur kas geriau jaustis. Svarbiausia yra tartis su mediku, kadangi jis geriausiai ir žino – ko Jums reikia, galiausiai, kaip vystosi Jūsų nėštumas.

Svarbiausia, kad moteris nėštumo metu kuo daugiau ilsėtųsi. Tuomet ji tikrai gerai jausis, galiausiai, nėštumas vystysis sklandžiai ir tuo pačiu jos poreikis laimingai ir be didelio vargo išnešioti vaiką – nebus sudėtingas.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *