depiliacinis kremas

Depiliacijos būdai: kuris geriausiai tinka Jums?

depiliacinis kremasDepiliacijos būdų pasirinkimas yra labai individualus ir intymus. Jis dažnai priklauso nuo egzistuojamo kultūros, grožio kulto. Vis dėlto, netinkamas metodas gali pasibaigti net operacija dėl įaugusių plaukelių sukelto uždegimo. Tad šiandien kosmetologai siūlo išsirinkit sau tinkamiausią metodą, pagal svarbiausius kriterijus.

Skutimas

Skutimas yra pats paprasčiausias būdas, kuriam reikalingas tik skutimo peiliukas ir depiliacinis kremas. Jis neskausmingas, nebrangus ir tinka visiems. Tačiau plaukeliai atauga greitai, o netinkamai parinktas depiliacinis kremas gali sukelti alergiją. Jeigu dažnai oda parausta, naudojamas depiliacinis kremas vyrams nekels net ir jautriai odai nepageidaujamo efekto. Nors yra galimybė įsipjauti, vis dėlto, jeigu norite neskausmingos procedūros, skutimas peiliuku yra puikus pasirinkimas.

Kremai ir putos

Putos ir depiliacinis kremas irgi yra nebrangus bei neskausmingas plaukelių šalinimo būdas. Vis dėlto, kosmetologai sako, kad depiliacinis kremas yra patikimesnis trumpų ir plonų plaukelių šalinimo būdas, nei skutimas su peiliukais. Tačiau kremas ar putos ne visuomet pašalina storus ar įaugusius plaukelius. Rinkitės tik patikimus gaminius. Daugeliui geriausias depiliacinis kremas yra depiliacinis kremas veet.

Vaškas

Vašku galima depiliuoti visas kūno vietas. Žinoma, tai skausmingesnė procedūra, nei depiliacinis kremas intymiai vietai ar depiliacinis kremas veidui arba depiliacines juosteles veidui. Tačiau procedūra yra gana sudėtinga, tad greičiausiai teks kulniuoti pas profesionalą. Kitu atveju, rizikuojate, kad plaukeliai įaugs į odą.

Depiliacija cukrumi

Depiliacijos cukrumi principas yra toks pats kaip ir depiliacijos vašku. Nors ir pašalinami visi, net menkiausi, plaukeliai. Tačiau ši procedūra be proto skausminga.

Epiliatorius

Depiliacija su epiliatoriumi yra gana ilga ir skausminga. Bet lazda turi du galus. Epiliatorius išrauna plaukelį su šaknimis, todėl jis atauga žymiai plonesnis. Tačiau epiliatorius nebus tinkamas pasirinkimas intymios zonos depiliacijai, kitaip nei depiliacinis kremas bikinio zonai.

Lazeris

Lazeris yra vienas plačiausiai taikomų depiliacijos būdų. Ar jis tobulas? Procedūra pralekia žaibiškai, plaukeliai pašalinami švariai ir jeigu procedūrą pakartosite kelis kartus, daugiau tame plote jie ir neaugs. Vis dėlto, depiliacinis kremas atsiliepimai yra geresni dėl to, kad ši procedūra pigesnė.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *