Kiek kainuoja stilingi moteriški laikrodžiai?

Stilingi moteriški laikrodžiai – labai brangus malonumas? Kainos tokios, kad uždirbant vidutinį atlyginimą net neverta žvalgytis į vitrinas? Tikriausiai nereikėtų galvoti apie naują laikrodį, mat stilius – toks brangus, tiek daug pinigų reikalauja, kad geriau nesipuošti? Palaukite! Ko mes tokie pesimistiški? Skaitykite toliau ir suprasite, kad šaunus laikrodis – nebūtinai tas, už kurį reikia pakloti keturženklę sumą.

Kad stilingi moteriški laikrodžiai gali būti nebrangūs, patvirtintų daug pirkėjų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Juk dailus laikrodukas su akcija gali būti siūlomas ir už 60 eurų. Ar to tikėjotės? Ar įsivaizdavote, kad už kelias dešimtis eurų pavyktų įsigyti nuostabų aksesuarą? Jei ne, tai dabar turėsite pagalvoti dar kartą. Ir tai itin malonu.

Dar vienas dalykas – svarbi čia ne tik kaina. Kas gi dar, paklausite jūs? Ogi kokybiškumas. Pasirodo, kad moteriškas laikrodis už patrauklią kainą – tikslus ir ilgaamžis. Aišku, negarantuojame, kad kiekvienas rinkoje siūlomas produktas – tobulas ir pagamintas taip, jog veiks bent dešimtmetį. Negarantuojame, kad viskas bus puiku. Užtat bendra situacija, bendras vaizdas apžvelgiant laikrodžių rinką yra ypač teigiamas. Kitaip tariant, stilingi moteriški laikrodžiai žavi ne vien dizainu, bet ir praktiškumu. Ir dar kai kuo: tikslumu, patogumu, nevienadieniu veikimu.

Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad brangus laikrodis veikiausiai bus puošnesnis, turės daugiau papildomų funkcijų. Tačiau ne visada funkcijų gausa lemia pasirinkimą. Be to, pastaruoju metu žvilgsnis krypsta į minimalistinio dizaino aksesuarus. Jie džiugina išbaigtumu, apgalvotomis linijomis ir visa galybe puikių punktų, apie kuriuos pradėjus rašyti prireiktų ne vienos valandos.

Toliau tęsiant šią temą aktualus ir kitas klausimas. Kas yra pigu ir kas yra brangu? Juk viena pirkėja gali teigti, kad laikrodis už 100 eurų yra nepaprastai pigus, o kita moteris paprieštaraus. Kai kurios dailiosios lyties atstovės pigiais laikrodžiais galbūt laiko kainuojančius iki 500 eurų. Tai ne koks įstatymas, apibrėžiantis, ką reiškia pigu ir brangu, todėl nuomonių įvairovė sveikintina. Tuo labiau gražu, kai puošiamasi ne tokiais pat, o skirtingais laikrodžiais. Juk susirinkusios trys draugės nenorėtų, kad visų jų aksesuarai būtų identiški.

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *