Kaip atpažinti firminius drabužius?

Šiais laikais firminiai drabužiai perkami kur kas dažniau nei no name tipo rūbai arba tokie, kurie pagaminti iš prastos kokybės audinio. Kodėl? Kadangi firminiai rūbai dažniausiai kurti iš geresnių audinių, tad tarnauja kur kas ilgiau, o tai – ne tik patogu, tačiau ir ekologiška.

Viena iš tokių galimybių yra Tommy Hilfiger rūbai, kurie vadinami bene geriausiu pasirinkimu tiems, kurie ieško kokybės už prieinamą kainą. Žinoma, šie rūbai brangesni nei kiniški drabužiai, tačiau ir tarnauja – daugelį metų. Tik reikia mokėti rasti tinkamus, įsigyti tokius, kurie tikrai originalūs.

Pirkite iš patikimų prekybos vietų

Geriausias būdas būti ramiu, kad rasti drabužiai tikrai geros kokybės – pirkti iš tokių vietų, kur jie – originalūs. Nepirkite iš skelbimų portalų, kadangi būtent ten dažniausiai parduodami neoriginalūs, tik gana neblogai atrodantys drabužiai. Natūralu, kad tokiu atveju pigios, kiniškos kopijos kur kas greičiau nusiskalbia ir apskritai – neatrodo taip gerai, kaip kad firminiai rūbai. Juk originalūs drabužiai dažniausiai yra iš gerų audinių, o labai puikiai matyti, kadi rūbas yra pagamintas iš pigios sintetikos.

Sertifikuoti drabužiai

Labai dažnai drabužiai turi sertifikatus, kurie įrodo, kad vienas arba kitas rūbas tikrai yra originalus ir tuo pačiu jis atitinka paties gamintojo keliamus standartus. Tommy Hilfiger rūbai yra vieni iš tokių. Jeigu norite būti tikras, kad perkat tikrai originalius – turite skirti dėmesio jų  klasifikavimui, vertinimui, ženklinimui. Taip, tai reikalauja laiko, tačiau juk verta, tiesa?

Drabužiai turi dokumentus?

Šiais laikais rinkoje net galima rasti drabužių, kurie turi dokumentus. Jeigu žinote, kad Jūsų pasirinktas rūbas yra su dokumentais – tokiu atveju jokiu būdu nepirkite tokio, kuris jų neturi. Paprasčiausiai tokiu atveju drabužis, tikėtina, kad nebus tokios geros kokybės.

Peržiūrėkite originalius pavyzdžius

Jeigu perkate iš skelbimų puslapių – tokiu atveju būtinai peržiūrėkite originalius pavyzdžius, palyginkite su tais, kurie pateikiami skelbimų portaluose. Tai turėtų Jums padėti bent kiek būti ramius dėl rūbo pasirinkimo. Visgi, kartais padirbiniai tokie geri, kad pamatyti skirtumus yra labai sunku.

Related Posts

One thought on “Kaip atpažinti firminius drabužius?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *