Kaip prižiūrėti alpakos vilnos pledus?

Šiuo metu pledų pasirinkimas rinkoje yra toks platus, kad kiekvienas, kuri nori maloniai sušilti – tikrai ras sau tinkamus. Bene geriausias ir labiausiai giriamas pasirinkimas yra alpakų vilnos pledai, kurie ne tik nuteikia maloniai, tačiau džiugina ir kokybe. Paprasčiausiai šie natūralus pledai tarnauja labai ilgai, tačiau tuo pačiu beveik nereikalauja jokios priežiūros, atrodo puikiai.

Ir nors alpakų vilnos pledai nėra jautrūs, tačiau šiek prie priežiūros jiems reikia. Ji nėra sudėtinga, tad aptarsime pačius svarbiausius niuansus, kurie gali garantuoti, kad rasite kokybę, kuri patenkins Jūsų lūkesčius.

Tinkamų priemonių pirkimas

Pirmiausia reikia įsigyti specialias priemones, kurių pasirinkimas rinkoje šiuo metu yra labai platus. Gaminiai iš alpakų vilnos dažniausiai plaunamas su specialiais valikliais. Jie padeda užtikrinti, kad ne tik dulkės bei kitos dėmės bus pašalintos, tačiau taip pat ir nesugadinama pati vilna, kuri ir po plovimo, daugelių jų – vis tiek atrodo puikiai.

Plaukite rankomis

Kita labai svarbi taisyklė yra plovimas rankomis. Žinoma, šiuo metu galima rasti skalbykles, kuriose yra speciali programa vilnos gaminiams. Dažniausiai plaunama gana žemoje temperatūroje ir tuo pačiu –velniai. Neblogas pasirinkimas, tačiau jeigu norite būti visiškai ramūs, kad pledas arba kitas gaminys iš vilnos tikrai nebus sugadintas – plaukite rankomis.

Tinkamas, natūralus džiovinimas

Pledai taip pat reikalauja kuo natūralesnio džiovinimo. Tokiu atveju jie ne tik kur kas gražiau atrodo, išlieka patrauklūs, tačiau taip pat ir nesugadinamos jų savybės. Geriausia džiovinti paprasčiausiai vėjyje. Tačiau namuose jokiu būdu negalima džiovinti ant kaitrią skleidžiančių šaltinių, kadangi tokiu atveju daiktas gali prarasti savo natūralumą ir tuo pačiu nebeatrodyti taip gražiai kaip iki tol.

Nuolatinis vėdinimas

Galiausiai, pledai taip pat reikalauja ir nuolatinio vėdinimo. Tai gali jiems padėti ne tik kur kas gražiau atrodyti, tačiau taip pat ir maloniai kvepėti. Svarbiausia vėdinti vėjyje, natūraliai. Tokiu atveju jis įgaus ne tik malonios gaivos, tačiau taip pat ir išlaikys savo kokybę bei ilgaamžiškumą.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *