Žmonėms padeda paskola, atsitikus nenumatytiems atvejams

Kas gali būti baisiau, jeigu ne staiga atsitikę nelaimės ir neturimas joks pasirengimas joms: nei finansinio pasirengimo, nei giminių pagalbos, nieko… Tad labai gerai, kad yra paskola, atsitikus nenumatytiems atvejams. Net jeigu jums niekada ir nenutiks jokia nelaimė, kad prireiktų skolintis, visgi daugybė žmonių džiaugiasi ir gyvena daug ramiau vien dėl to žinojimo, kad viskas tvarkoje, kad jeigu prireiktų – jie tiesiog galėtų pasiskolinti. Kokie tie atvejai, kuomet tokia finansinė pagalba tikrai labai padeda?

Ištikus ligai, traumai 

Taigi, paskola, atsitikus nenumatytiems atvejams, teikiama tuomet, kai jūs tą sugalvojate. Mat internetu skubi paskola prireikus yra teikiama taip pat kaip ir paskola atostogoms ar šventėms… Yra tiesiog išnagrinėjamas jūsų mokumas, pajamos, galimybės grąžinti – ir viskas. Niekas neklausia, kokios problemos užklupo. Nereikia aiškintis, ir jūsų argumentai neturi nieko įtikinti. Jūsų argumentai yra tik finansiniai ir juos paprasčiausiai apskaičiuoja algoritmai.

Vienas žmogus papuolė į avariją ir negalėjo dirbti. „Mano rezultatai ir uždarbis priklauso nuo darbo. Po avarijos teko gydytis lūžius ir tikrai jokių kalbų nėjo apie darbus. Reikėjo gydytis ir stengtis, kad viskas būtų gerai. Džiaugiuosi, kad žmona surado šitą paskolą, kuri mums tikrai labai padėjo atsistoti ant kojų. Tokia greita paskola tikrai labai geras dalykas. Aš sirgau ir gydžiausi tris mėnesius, kainavo netgi pati reabilitacija. Nors ir nekainuoja procedūros, bet už vietą sanatorijose turi mokėti, o tai tikrai nėra taip jau pigu, kaip galite įsivaizduoti. Todėl teko taip ir gyventi“, – sako jis. Vyras džiaugiasi, kad gijimo metu gavo viską, ko reikėjo, todėl paskui sutvirtėjęs grįžo į darbą pilnas jėgų ir toliau dirbo.

Sugedus mašinai 

Vieniša mama pasakoja, kad jai paskolos internetu prireikė tuomet, kai sugedo jos mašina. „Man ji labai svarbi, nes aš dirbu kaimo mokykloje, kasdien važinėju po penkiolika kilometrų į vieną, ir penkiolika kilometrų į kitą pusę. Be automobilio aš negaliu. Todėl sugedus mašinai ne juokais sunerimau. Ką dabar reikės daryti? Mašina buvo nepataisoma, reikėjo ją parduoti ir pirkti kitą, o pinigų tam nebuvo. Todėl labai pagelbėjo ta paskola, kurią jau baigiu išsimokėti“, – sako ji.

Esant buitinei avarijai namuose

Kartais patikimas skolinimosi būdas praverčia ir keistų buitinių avarijų metu. Tada lengva paskola padeda nuryti tą kartėlį, kad teko tiek išleisti kokios skalbimo mašinos, viryklės, šaldytuvo remontui, ar, dar blogiau – santechnikos, vandentiekio, kuro katilo tvarkymui. Tokiose kredito įmonėse kaip paskoliukas.lt galima gauti smulkesnes paskolas ir su jomis pasidengti tas išlaidas, kurios nutinka namuose. Tai atsitinka ir naujuose, ką tik įrengtuose namuose. Taip pat ir itin senuose namuose bei butuose, kur viskas jau yra iš tiesų tarsi nugyvenę tą savo amžių ir vis dar bandoma su tuo dalyku gyventi toliau.

Net ir esant bėdai, greitieji kreditai nebus teikiami, jeigu:

  • Neturite oficialių pajamų – greitos paskolos bedarbiams neteikiamos;
  • Esate nepilnamečiai – greitieji kreditai jiems neteikiami;
  • Turite per daug įsiskolinimų – paskolos bedarbiams, įsiskolinusiems amenims su pradelstais mokėjimais neteikiamos.

Tad norint turėti tą tvirtą žinojimą, kad bėdoje jums padėtų paskolos, turite atitikti reikalavimus, ir visą laiką stengtis įrodyti savo pajamas bei neturėti prasiskolinimų, pradelstų mokėjimų.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *