Kodėl naujos komercinės patalpos Vilniuje yra idealus pasirinkimas verslo plėtrai?

biurai

Tęsiame diskusiją, skirtą verslioms moterims. Šiandien norime pakalbėti apie biuro arba komercinių patalpų pasirinkimą kuriant naują įmonę arba perkeliant jau veikiantį verslą. Dažnai būtent moterims vadovėms yra patikima ši užduotis. Ne veltui moterims geriau sekasi dirbti su interjero dizainu ir namų jaukumu. Šie įgūdžiai labai praverčia ir renkantis naują biurą visai įmonei.

Renkantis fizinę verslo steigimo ar perkėlimo vietą kyla šimtai klausimų, kurie ne visada turi akivaizdžius ir tikslius atsakymus. Verslo vietovė vaidina didžiulį vaidmenį pradedant darbuotojų pritraukimu ir jų išlaikymu. Būtina apgalvoti ir nepamiršti atrasti balanso ir tarp savo verslo tikslų, veiklos krypčių ir daugelio kitų veiksnių, galinčių lemti verslo sėkmę.

Mūsų šalies sostinė yra strategiškai patogioje vietoje, todėl naujos komercinės patalpos Vilniuje gali būti puikus pasirinkimas Jums steigti ar perkelti jau turimą verslą. Vilnius yra lyg Europos širdis, kadangi iš Vilniaus itin patogu keliauti tiek į rytus, tiek į vakarus. Dėl šios priežasties itin lengva susisiekti su partneriais, klientais ar investuotojais įvairiausiais būdais – traukiniais, autobusais, automobiliais ar lėktuvais.

Žmogiškiesiams ištekliams – esamiems ir potencialiems darbuotojams yra itin svarbu kur jie praleis didžiąją savo dienos  dalį, juk gyvenimas sukasi ne tik apie darbą. Žmonės vis dažniau susimasto apie darbo ir asmeninio gyvenimo balansą ir laiko optimizavimą, todėl svarbu, kad darbas būtų lengvai pasiekiamas.

Kadangi Vilniuje yra bene geriausi šalies universitetai ir kitos aukšto lygio švietimo įstaigos- verslo steigimas sostinėje gali lemti lengvesnes kvalifikuotų darbuotojų paieškas. Ypač didžiulio dėmesio susilaukia komercinės patalpos Šnipiškių rajone, kadangi jos yra centrinėje miesto dalyje, į kurią patogu patekti. Aplink Šnipiškes yra ne tik komerciniai, bet ir gyvenamųjų namų kompleksai, todėl dirbantys ir gyvenantys netoliese gali negaišti laiko kamščiuose prieš ir po darbų, o praleisti jį prasmingai.

Gera žinia ir užsienio investuotojams bei verslams- Lietuvos vyriausybė aktyviai skatina užsienio investicijas ir teikia įvairias paskatas įmonėms, norinčioms įsitvirtinti šalies viduje. Tai apima įvairias dotacijas, subsidijas, paramos programas įmonėms, mokesčių lengvatas ir kitokią pagalbą, tad belieka tik tinkamai pasirinkti.

Vilnius gali pasigirti modernia infrastruktūra, įskaitant modernius biurų pastatus, parkus ir technologijų centrus, todėl yra itin patrauklus steigti verslus. Taip pat patikimas ir spartus, bene vienas greičiausių pasaulyje interneto ryšys padeda įmonėms, besiremiančioms skaitmeninėmis technologijomis ir elektronine prekyba optimizuoti savo veiklas, dirbi našiau, produktyviau, su mažiau trukdžių.

Naujos komercinės patalpos Vilniuje gali tapti būti jūsų sėkmingo verslo pradžia!

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *