Kokie vonios aksesuarai pavers Jūsų vonios kambarį stilingu?

Vonios kambarys yra tarsi tam tikra ritualų vieta namuose. Čia leidžiame laiką, kai norime atsipalaiduoti, pasilepinti grožio ir sveikatinimo procedūromis. Norint sukurti stilingą vonios kambarį, labai svarbu pasirinkti ne tik kokybiškus baldus bei techniką, bet ir apgalvotas interjero detales. Kokie vonios aksesuarai šiuo metu yra madingi ir kaip pasirinkti juos pagal naujausias tendencijas?

Daugiau medienos

Pastaruoju metu vonios kambaryje galima sutikti vis daugiau medienos elementų. Šiandien ne tik įvairūs baldų paviršiai gaminami iš medienos, bet ir vonios aksesuarai. Pavyzdžiui, jeigu norite sukurti stilingą vonią, rinkitės įvairius medinius padėkliukus, medines dėžutes vatai, ausų krapštukams. Taip pat stilingai atrodo medinės lėkštutės muilui, dantų šepetėliams. O medinių rėmų veidrodžiai ar paveikslai jau tapo kone klasika, vis dažniau sutinkama vonios kambariuose. 

Minimalistiniai sprendimai

jeigu norite sukurti vonią pagal naujausias tendencijas , verta žinoti, kad šiuo metu ypač populiarūs minimalistiniai sprendimai. Tai reiškia, kad vonioje turi būti kuo mažiau nereikalingų daiktų, jos baldai turėtų būti aiškių formų. Stenkitės, kad stalviršiai nebūtų apkrauti, o visi daiktai turėtų savo vietas. Tam puikiai pasitarnauja įvairūs pinti krepšiai, vonios kambariui skirtos dėžutės laikyti kosmetikai, plaukų džiovintuvui ar kitiems daiktams. Tai suteiks vonioje daugiau tvarkos ir atspindės minimalistinio interjero tendencijas.

Išskirtinės formos

Naujausios tendencijos rodo, kad šiandien stilingoje vonioje galime sutikti daug netikėtų ir originalių formų. Todėl šiuo metu labai populiarūs įvairūs vonios aksesuarai, kurie yra išskirtiniai. Pavyzdžiui, nestandartinių formų muilinės, netikėtai didelės vazos ar netgi asimetriški praustuvai. Taip pat vonioje galime sutikti vis daugiau tokių aksesuarų, kurie labiau primena senuosius laikus. Išskirtinės muilinės, primenančios vonią su kojelėmis, maži skoningi buteliukai priemonėms ir kitokie elementai – stilingos ir madingos vonios akcentai.

Netikėtos spalvos

Daugelis įsivaizduoja, kad vonia yra šviesus kambarys ir daug laiko čia vyravo tik baltos ir šviesios spalvos. Tačiau šiandien ši tendencija jau keičiasi, todėl nenustebkite vonioje pamatę ir kitokių spalvų. Naujausia tendencija – juoda spalva vonioje. Tai gali būti ne tik juodi vonios aksesuarai, tokie kaip muilinės ar dantų šepetėlių laikiklis, bet ir juodos plytelės, stalviršiai, praustuvai.

Gamtos prisilietimas

Jeigu galvojate, kaip apstatyti vonios kambarį pagal naujausias tendencijas, šiuo metu labai populiarios interjero detalės, kurios yra susijusios su gamta. Vis daugiau jos pageidautina įsileisti į savo namus, kad jie šiemet būtų stilingi ir madingi. Todėl vonios kambaryje puikiai tinka natūralūs augalai, gėlės vazonuose ar kitos detalės, kurios atneštų šiek tiek gamtos į Jūsų vonios kambarį.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *