Patarimai, kurie padės išsirinkti geriausias lauko plyteles savo kiemui

Visi puikiai žino, kad namų kiemo erdvė turi būti ne tik funkcionali, bet ir estetiška. Žinoma, dalyje savo kiemo visada naudinga palikti tam tikrą vejos plotą, nes tai lauko erdvei suteikia daug grožio ir tam tikro sąlyčio su gamta. Kitą kiemo ar terasos dalį vis tik rekomenduojama iškloti lauko plytelėmis.

Svarbu paminėti, kad šiuo klausimu nereikėtų žiūrėti vien tik į grožį. Jeigu namų grindų plytelės gali būti paprastesnės, tai to tikrai negalima pasakyti apie lauko plyteles. Lauko plytelės turi būti dar ir tvirtos bei itin patvarios, kad galėtų atlaikyti įvairias klimato sąlygas.

Lauko plytelės – geriausias sprendimas, norintiems atnaujinti namų kiemą, pakeisti tradicines betono plokštes, atsikratyti neįdomaus grindinio pavėsinėje ar terasoje. Lauko grindų plytelės tinka tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse erdvėse.

Keli patarimai padės jums lengviau išsirinkti tinkamiausias lauko plyteles kiemui.

1.  Didžiausias dėmesį skirkite ilgaamžiškumui. Didžiulė klaida nežiūrėti į pasirinktų plytelių stiprumą. Lauko plytelės, lyginant su vidaus plytelėmis, turi būti kietesnės ir atsparesnės įbrėžimams, įtrūkimams ir kitiems pažeidimams. Jos turi atlaikyti net ir atšiaurias klimato sąlygas ar intensyvesnį eismą, jei per kiemą dažnai važiuojate transporto priemonėmis.

2.  Atkreipkite dėmesį į tekstūrą ir atsparumą slydimui. Saugumas – vienas didžiausių kiekvieno žmogaus prioritetų. Tam, kad išvengtumėte įvairių nelaimingų atsitikimų kieme, rinkitės neslidžias lauko plyteles.

3.  Likite ištikimi savo stiliui. Lauko grindų plytelės turi derėti prie namo ir prie bendro jūsų kiemo vaizdo. Pasirinkus netinkamo stiliaus plyteles, galite kaip reikiant sugadinti lauko išvaizdą. Plytelių dizainas, tekstūra ir spalva turi susilieti su bendru namo stiliumi.

4.  Nustatykite savo biudžetą. Nors geros kokybės lauko plytelėms taupyti  ir nereikėtų, bet atsižvelgti į savo biudžeto galimybes visada pravartu.

5.  Atidžiai pasirinkite plytelių apdailą. Lauko plytelės gali būti labai skirtingos apdailos, pavyzdžiui, medinės, plastikinės, guminės, natūralaus akmens, granito, marmuro, keramikos ir kita. Pasirinkimas išties labai platus, tereikia atsižvelgti į siekiamą kokybę ir savo nustatytą finansinį biudžetą.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *