Moteriškos piniginės – stiliaus dalis

Kuriant savo įvaizdį, svarbu ne tik drabužiai. Labai daug reiškia ir tinkamai pasirinkti aksesuarai. Todėl galanterijos prekėms reikėtų skirti taip pat daug dėmesio, kaip ir renkantis drabužius. Viena populiariausių prekių šiame skyriuje – moteriškos piniginės. Kai kurie mano, kad piniginės pasirinkimas nėra svarbus, tačiau ji taip pat yra stiliaus dalis. Teisingai pasirinkus piniginę, ji papildys bendrą Jūsų įvaizdį.

Kaip išsirinkti?

Turbūt pastebėjote, kad parduotuvių vitrinose piniginės moterims užima daug didesnę dalį nei vyriškos. Pasirinkimas tikrai platus. Tad rinktis tikrai yra iš ko. Piniginės moterims gaminamos įvairių formų ir spalvų. Formą ir dydį reikėtų rinktis, atsižvelgiant į tai, kur ir kaip nešiojate piniginę.

Pavyzdžiui, jeigu Jūsų įvaizdžio dalis – nedidelis rankinukas. Akivaizdu, kad jame netilps didžiulė piniginė. Geriau rinktis kažką smulkesnio ir užimančio nedaug vietos. Pavyzdžiui, pastaruoju metu itin madingos senovines primenančios moteriškos piniginės, su pamušalu viduje ir užsegamos metaliniu segtuku.

Jeigu piniginę nešiojate kaip delninę, Jums reikėtų dairytis į didesnių formų pinigines. Pavyzdžiui,  delninuko dydžio piniginę su dviem užtrauktukais. Čia telpa ne tik pinigai, bet ir reikalingos kortelės, prisisega automobilio raktai. Tai patogus variantas toms moterims, kurios mėgsta neapsikrauti daiktais ir nesinešioti visur prikimštos rankinės.

Taip pat labai svarbu skirti dėmesio spalvai. Įprastais piniginių spalvų gama yra gana standartiška: rudos, juodos, pilkos, smėlio spalvos atspalviai ir, žinoma, raudona spalva. Pastaroji moterų tarpe yra itin populiari. Galbūt todėl, jog manoma, kad raudona spalva pritraukia pinigų energetiką. Kitas tokios spalvos pasirinkimo argumentas – tai greitai rankinėje tarp kitų daiktų ryškėjanti  spalva. Tačiau klasiką mėgstančios moterys ryškių spalvų nesirenka ir mielai renkasi juodos ar tamsiai rudos spalvos pinigines, kurios niekuomet neišeina iš mados.

Ar galima dovanoti piniginę?

Vienas populiariausių klausimų, kuriuos išgirsta piniginių pardavėjai, yra klausimas, ar piniginė yra gera dovana? Kai kurie žmonės mano, kad piniginę dovanoti yra blogas tonas ar net blogas ženklas. Tačiau iš tiesų tai tik nuomonė. Piniginė gali būti netgi labai gera dovana. Be to, ji tinka visoms progoms. Moteriškos piniginės dažnai  perkamos dovanai per didžiąsias metų šventes ir Moters ar Įsimylėjėlių dienos progomis.

Pavyzdžiui, artimai ar mylimai moteriai dovanai galima išrinkti prabangią piniginę, apie kurią ji seniai svajojo, bet vis nedrįsdavo įsigyti. Taip pat dovanai labai populiarios natūralios odos piniginės iš žinomų mados namų. Kartais – su graviruotais inicialais. Tokia dovana tikrai pradžiugins stilingą moterį.

Related Posts

One thought on “Moteriškos piniginės – stiliaus dalis

  1. ne kartą esu dovanojusi piniginę ir manau dar ne kartą ir dovanosiu. puiki, praktiška dovana. tik reikia išrinkti kokybišką ir patogią..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *