Vestuvių fotosesija: kaip pasiruošti?

Dažnai taip smarkiai įsisukame į vestuvių planavimą, kad pamirštame esminius dalykus, kurie taip pat reikalauja atsakingo pasiruošimo. Vienas jų – vestuvių fotografavimas. Paprastai žmonės mano, kad visą darbą už juos atliks vestuvių fotografas, tačiau tiesa yra ta, kad net ir pats geriausias profesionalas bus bejėgis, jeigu būsite nenusiteikę, pavargę, įsitempę ar patys nesuprasite, ko norite iš savo vestuvių fotosesijos. Tad prieš didžiąją dieną rekomenduojame aptarti keletą labai svarbių punktų ir tinkamai pasiruošti vestuvių fotosesijai.

Vieta

Jei norite, kad jūsų vestuvių nuotraukos atspindėtų jūsų charakterį ir šventės nuotaiką, būtinai kartu su fotografu aptarkite vietas, kur vyks fotosesija. Galvodami apie vietas, būtinai įvertinkite keletą veiksnių. Pirma, ji turi būti netoliese ceremonijos ir šventės vietos. Jei specialiai dėl nuotraukų važiuosite labai toli, galite pavargti, jums atsibos pati kelionė, todėl būsite prastai nusiteikę. Be to, versite ilgai laukti šventės dalyvius. Taip pat apgalvokite, ar ta vieta tikrai gerai atspindi jūsų vestuvių tematiką ir stilistiką. Kad ir kaip gražu joje bebūtų, jei aplinka visiškai neatitiks jūsų įvaizdžio ir nuotaikos, galite smarkiai prašauti.

Apranga

Dažnai jaunosios vestuvių dienai pasirenka tokias sukneles, apie kokias svajojo nuo vaikystės. Visgi gražu ne visuomet reiškia patogu. Matuojantis suknelę įvertinkite, ar pavyks su ja išbūti visą dieną ir ištversite keletą valandų fotosesijos. Juk tądien svarbiausias patogumas ir laisvumas, tad jei save apsunkinsite ir apkrausite aksesuarais bei drabužiais, kurie jus varžo, tai tikrai nepridės žavesio. Jei jūsų suknelė puošni, prabangi ir pasakiška, tačiau labai nepatogi, rekomenduojame fotosesijai pasirinkti kitą apdarą. Ceremonijos metu ir po jos vestuvių fotografas nuotaką įamžins su gražiąja suknele, o kitai daliai turėsite ne ką mažiau puošnų, tačiau jūsų nevaržantį drabužį.

Nuotraukų stilius

Labai svarbu dar prieš šventę nuspręsti, kokio stiliaus nuotraukų jūs norėsite. Vieniems patinka smagios vestuvių nuotraukos su humoru, kiti nori mistinių motyvų, tretiems imponuoja portretinė fotografija. Jei neturėsite koncepcijos, galite pradėti blaškytis, bandyti keletą variantų, iš kurių galiausiai nė vienas jums neįtiks. Apsibrėžkite, kokie jaunavedžiai norite būti ir pagal tai formuokite įvaizdį bei savo nuotaiką. Jei norite romantiškos fotosesijos, nusiteikite itin romantiškai, spinduliuokite savo didelę meilę vienas kitam ir fotoaparatui, jei norite originalios, meniškos fotosesijos, pasirūpinkite įvairiais atributais ir nebijokite išlaisvinti kūrybiškumo. Juk fotografija atskleidžia ne aplinką ir detales, o jūsų vidų. Jei patys nebūsite nusiteikę, joks retušas nepadės perteikti tinkamos emocijos.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *