Natūrali kosmetika: ar galima ją sukurti namuose?

Pastaruoju metu natūrali kosmetika populiarėja visame pasaulyje. Daugelyje šalių natūralios kosmetikos gamintojai plečiasi ir klientams siūlo vis platesnį prekių ir gaminių pasirinkimą. Internete taip pat daugėja tokia kosmetika prekiaujančių parduotuvių. Tačiau ne visi ryžtasi bandyti kažką naujo. Pasirodo, kad norint pasilepinti kokybiška kosmetika, nebūtina ją pirkti. Natūralių produktų, kurie tinka grožiui ir sveikatai, turime ir savo namuose.

Apsižvalgykite virtuvėje

Dažniausiai būtent čia galima rasti daugybę produktų, kurie gali pasitarnauti, kuriant natūralią kosmetiką namuose. Pavyzdžiui, jeigu norite palepinti savo veido odą švelniu šveitimu, galite tai padaryti namuose pasigaminę veido kaukę, kurio pagrindiniu elementu galėtų tapti malti avižiniai dribsniai. Puiki priemonė atjauninti rankų veido odą, pasirodo, kiekvieną dieną yra mūsų rytiniame kavos puodelyje. Kavos tirščiai gali būti naudojami kaip natūralus rankų šveitiklis. Ir vos po kelių kartų pastebėsite, kaip jis gerai veikia.

Jeigu norite praturtinti veido ir kūno odą, atkreipkite dėmesį į savo aliejų spintelę. Daugelyje natūralios kosmetikos produktų gamyboje naudojami tokie aliejai kaip kokosų aliejus, alyvuogių aliejus, migdolų aliejus. Tai natūralus produktai, kurie gali būti naudingi ne tik virtuvėje, bet ir vonioje.

Yra ir daugiau universalių produktų, kuriuos galite naudoti eksperimentuodami ir gamindami natūralią kosmetiką namuose. Tai žalioji ir geltonoji citrinos, medus, avokadai, bičių pikis ir kiti produktai, kurie labai dažnai randami mūsų namuose.

Ne visada verta rizikuoti

Toms, kurios mėgsta eksperimentuoti, natūrali kosmetika, gaminta namuose, atrodo neblogas pasirinkimas. Kartu tai gali būti smagus laiko praleidimas namuose.Tačiau ne visos moterys nori rizikuoti ir baiminasi, jog padarius tam tikrų klaidų, oda gali imti alergizuoti, gali atsirasti paraudimų. Dar daugiau – netinkamai subalansuoti produktai gali dar labiau išsausinti odą ir ją nualinti. Žinoma, jog tai nėra laukiamas rezultatas. Tad, norint apsirūpinti tikrai kokybiška ir natūralia kosmetika, verta pasidomėti, kokie šiuo metu yra rinkos pasiūlymai.

Pavyzdžiui interneto parduotuvėje Burkalifa galima rasti labai platų natūralios kosmetikos  pasirinkimą. Svetainėje https://burkalifa.eu klientams siūloma ne tik natūrali kosmetika odai, bet ir plaukams, burnai. Be to, namuose galite mėgautis ir natūraliais kvapais. Taip pat iš natūralių medžiagų profesionalūs gamintojai kuria ypač aromatingus kvepalus tiek vyrams, tiek moterims. Lieka tik apsižvalgyti ir išsirinkti tai, ko labiausiai norisi Jūsų kūnui ir sielai.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *