Sužadėtuvių žiedai Jūsų mylimajai: patarimai, kokį žiedo tipą pasirinkti

Pasirinkti tobulą sužadėtuvių žiedą kai kurioms poroms yra tikras iššūkis. Nors reikia atsižvelgti į daugybę komponentų, vienas didžiausių yra pasirinkti jūsų antros pusės gyvenimo būdui tinkamą žiedo metalą. Papuošalų ekspertai aptaria populiariausius pasirinkimus.

Auksas

Auksas yra labiausiai paplitęs ir klasikinis vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų pasirinkimas – ir dėl geros priežasties. Nuo baltojo aukso iki geltono iki rožinio aukso – šis metalas suteikia jums daug galimybių. Nors jis laikomas prabangos simboliu, šie juvelyriniai dirbiniai turi būti pasirenkami atsargiai: kartais manoma, kad kuo didesnis aukso karatas, tuo geriau, bet kalbant apie jūsų žiedo ilgaamžiškumą, tai netiesa.

24 karatų (grynas auksas) yra toks minkštas, kad jį galima lengvai subraižyti ar sulenkti, o brangakmeniai gali lengvai iškristi. Kad žiedas būtų tvirtesnis, viskas, ko neviršija 24K, visada yra lydinys su kitais metalais, tokiais kaip varis, sidabras ar platina. Iš keturių dažniausiai naudojamų aukso grynumo lygių 10k yra patvariausias, tačiau aukso kiekis taip pat yra mažiausias.

Jei renkatės baltąjį auksą, atminkite, kad tokie sužadėtuvių žiedai turės būti padengti rodžiu bent kartą per metus, kad išlaikytų ryškią spalvą.

Platina

Žinoma, kaip vienas rečiausių metalų pasaulyje, platina yra ne tik prabangus pasirinkimas, bet ir vienas stipriausių tauriųjų metalų. Tokie juvelyriniai dirbiniai išlieka nepakitę ilgus metus. Ekspertai teigia, kad platina yra puikus pasirinkimas. Sužadėtuvių žiedai ir juose esantys brangakmenius tvirtai laikys vietoje visą gyvenimą. Platina nepriekaištingai atlaiko mechaninius pažeidimus, įbrėžimus ir susidėvėjimą dėl laiko poveikio.

Nors tai yra vienas brangiausių metalo pasirinkimų, dėl platinos ilgaamžiškumo išties verta šiek tiek daugiau sumokėti. Metalas išlaiko savo spalvą, todėl nereikės jo keisti ir laikui bėgant blizgesys neišnyks.

Sidabras

Kadaise laikytas vertingesniu už auksą, sidabras yra vienas ilgaamžiškiausių tauriųjų metalų, iš kurių gaminami sužadėtuvių žiedai ir kiti juvelyriniai dirbiniai. Jis taip pat yra vienas ekonomiškiausių metalų šių dienų rinkoje.

Kaip ir auksas, grynas sidabras yra per minkštas, kad jį būtų galima naudoti vieną, todėl jis maišomas su variu ar kitais metalais, kad būtų sukurtas sterlingas – patvaresnė sidabro alternatyva. Baltą mėnulį primenantis atspalvis, susimaišęs su tikro metalo žavesiu, daro šiuos sužadėtuvių žiedus vienu populiariausių pasirinkimų visiems, kurie ieško prabangios išvaizdos už mažesnę kainą.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *