Kokie vestuviniai žiedai šiemet populiariausi?

Lietuvoje kartu su vasara prasideda ir vestuvių sezonas. Visi jaunieji nori gražių ir  įsimintinų vestuvių, todėl joms įprasta pradėti ruoštis iš anksto. Gražioms vestuvėms surengti reikia ne tik laiko, bet ir pasirūpinti visais svarbiais akcentais. Vienas svarbiausių – vestuviniai žiedai. Dalijamės keliais patarimais, kaip išsirinkti stilingus ir kokybiškus vestuvinius žiedus.

Ką rinktis?

Vestuvinius žiedus mūvėsite visą gyvenimą, todėl jų pasirinkimas yra labai svarbus. Jaunavedžiai dažnai nežino, nuo ko pradėti, ieškant žiedų ir kokius rinktis. Todėl verta pasidomėti šiuo metu vyraujančiomis tendencijomis.

Pavyzdžiui, vis dažniau jaunavedžiai renkasi išskirtinius žiedus, kurie yra ne tik gražūs, bet ir originalūs. Dažniausiai tokio tipo modernūs žiedai yra gaminami juvelyrų arba dizainerių pagal užsakymą, tačiau jų galima rasti ir platų pasirinkimą turinčiose parduotuvėse, tokiose kaip Fashiongold.lt. Čia galite rasti daug originalių ir stilingų žiedų pagal kiekvieno pageidavimą.

Taip pat šiuo metu labai madinga rinktis vestuvinius žiedus su brangakmeniais. O naujausios tendencijos rodo, kad vis daugiau jaunų žmonių nori, kad vestuviniai žiedai būtų papuošti spalvotais akmenimis. Tai gali būti rubinas, topazas, safyras.

Tačiau jeigu nenorite, kad Jūsų žiedas būtų per daug traukiantis akį ir mieliau rinktumėtės klasiką, nereikia abejoti dėl savo sprendimo. Nes klasikiniai vestuviniai žiedai visuomet yra labai madingi ir paklausūs. Jų pasirinkimas labai platus. Tad pasirinkę tokį žiedų tipą, tikrai nenusivilsite.

Kaip išsirinkti?

Labai svarbu, kad vestuviniai žiedai būtų kokybiški. Todėl renkantis juos, atkreipkite dėmesį ne tik į kainą ir išvaizdą, bet ir tai, kaip ir iš ko žiedas pagamintas. Pavyzdžiui, dažniausiai pasirenkami auksiniai vestuviniai žiedai. Auksas nėra pigus, tad galite susivilioti žemomis kainomis. Tačiau dažniausiai kaina priklauso nuo žiedo svorio. Tad jeigu matote, kad kaina pernelyg maža, būtinai pasidomėkite, kokio svorio yra žiedas. Per lengvas ir plonas žiedas ilgai netarnaus, nes jis gali greitai pakeisti formą ar netgi sulūžti. Todėl geriau rinktis storesnius žiedus, žiedus su komforto zona, kurie yra daug patogesni, sunkesni, o dėl to ir ilgai tarnaujantys.

Taip pat rinkdamiesi žiedus, skirkite dėmesį tinkamam dydžio pasirinkimui. Geriausiai dydį gali įvertinti juvelyras ar pardavėjas. Vestuvinis žiedas neturi būti labai prigludęs. Jį nešiosite ištisus metus ir dažniausiai jo žmonės net nenusiima, todėl reikėtų rinkti šiek tiek didesnį žiedą. Pavyzdžiui, jeigu esate iš tų žmonių, kurių rankos šiltomis vasaromis kiek pabrinksta. Taip išvengsite nemalonių situacijų, kai žiedas spaudžia ar jį tampa sunku nuimti.

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *