džemperiai poroms

Patarimai vyrams: kaip išreikšti savo jausmus be žodžių

džemperiai poroms

Niekam ne paslaptis, kad moterys myli ausimis, tačiau didžiajai daliai vyrų kalbėti apie šiltus jausmus širdies draugei ar naujai simpatijai yra labai sudėtinga užduotis. Taigi, kaip nebyliai pasakyti, kad šalia esanti moteris ar mergina jums labai svarbi? Štai keletas patarimų, kurie tikrai pravers.

Dovanos, kurios kalba pačios už save

Faktas: moterims patinka dovanos, tačiau vyrai kartais labai klysta galvodami, kad dovana moteriai turi būti brangi, žėrinti arba gardžiai kvepianti. Tokias dovanas geriau palikti ypatingoms progoms, o kartais mylimąją galima nustebinti ir mielomis smulkmenomis, svarbiausia parodytas dėmesys.  Kas tai galėtų būti? Gėlės, įvairūs saldėsiai ar net džemperiai poroms.  Anot elektroninės drabužių parduotuvės Foxman.lt specialistų, šiuo metu į Lietuvą atėjo mada, kai labai populiaru turėti identiškus arba vienas kitą papildančius rūbus bei aksesuarus, pavyzdžiui, odines apyrankes su įvairiais užrašais, atskleidžiančiais žmonių jausmus, drabužius ir pan. Taigi, atvėsus orams, stilingi džemperiai poroms – šauni dovana, kuri pasako gerokai daugiau nei galėtumėte pagalvoti.

Veiksmai, kurių iš jūsų nesitikima

Jei jūsų mylimoji yra tikra sunkiosios muzikos gerbėja, o jūs negalite pakęsti elektrinių gitarų gaudesio, „perlipkite“ per save ir pakvieskite ją nueiti į roko koncertą. Jei antroji pusė dievina šokoladą, o jūs mieliau renkatės didkepsnį, pakvieskite ją į šokolado degustaciją.  Santykiai – tai abipusis kompromisas, tačiau kartais reikia aukotis ir daryti tai, kas jums nelabai patinka. Moteris tai tikrai įvertins ir atsimins. Be to, tikėtina, kad kai jūs norėsite eiti į futbolo varžybas su draugais, ji nepyks ir neprieštaraus.

Stebinkite ir būkite romantiškas

Džemperiai poroms, ekskursija į observatoriją, romantiškas pasivaikščiojimas painiomis senamiesčio gatvelėmis, kinas po atviru dangumi – romantika, apie kurią svajoja ir pirmąją meilę išgyvenanti paauglė, ir kelis vaikus užauginusi brandi moteris. Be to, atminkite, kad gyvenimas susideda iš smulkmenų, todėl elementari pagalba buityje, ypač tada, kai dailiosios lyties atstovė jos neprašo, yra užuomina, kad jūsų mergina ar žmona jums yra be galo svarbi. Moteris tokias nebylias jausmų žinutes puikiai iššifruoja.

 

Related Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *